2733
2734

دلم خیلی گرفته دارم باگریه تایپ میکنم همش فک مکینم بابام جاش خوبه تواین دنیا خیلی درد کشید زجر کسید خورد شد بخاطر اینکه  معتاد شده بود ولی خیلی مهربون بود بخشنده بود اگ لقمه نونی داش تنها ننیخورد حتی میداد گربه یا سگی گشنش بود بخوره خودش میگف خدابزرگه ولی بالینهنه دلپاکی مهربونی خارشده بود جلو مادرم داداشام خدام اصلا براش کاری نکرد😭😭حتی وقتی مرد حس میکنم نمرده خاکش کردیم میگم نکنه بیهوشی چیزی بوده زنده بوده دارم دق میکنم😭😭😭

روحش در ارامش گلم

کاش ناشناخته می ماندند، آدم هایی که فکر می کردیم بهترین اند! آن هایی که رویِ معرفتشان حساب کرده بودیم. کاش سر از کارشان در نمی آوردیم، آن رویِ سکه شان را نمی دیدیم، نقابشان را کنار نمی زدیم. کاش تصوراتمان را، اعتمادمان را، آرامشمان را؛ خراب نمی کردیم...! لیلا که شدی حرف مرا میفهمی، مجنون تمام قصه ها نامردند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
ممنونم عزیزم😭دارم دیونه میشم اشکام بند نمیاد😭

الهی😢

خدا بهت صبر بده عزیزم درک میکنم خیلی سخته...

کاش ناشناخته می ماندند، آدم هایی که فکر می کردیم بهترین اند! آن هایی که رویِ معرفتشان حساب کرده بودیم. کاش سر از کارشان در نمی آوردیم، آن رویِ سکه شان را نمی دیدیم، نقابشان را کنار نمی زدیم. کاش تصوراتمان را، اعتمادمان را، آرامشمان را؛ خراب نمی کردیم...! لیلا که شدی حرف مرا میفهمی، مجنون تمام قصه ها نامردند...
ممنونم عزیزم😭دارم دیونه میشم اشکام بند نمیاد😭

خدارحمتش کنه عزیزم میدونم چی میکشی .درد بی پدری خیلی سخته😭😭

امابااین فکراخودتو عذاب نده عزیز براش قرآن و نماز بخون.ان شالله اون دنیا جاش خوب باشه🤲

2706