2777
2789
عنوان

حاضر جوابا باهوشا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در رکاب ن😕جملت خوب بودا..یه چیزی تو این مایه ها ک حرفت خیلی ارزش داره پیشم و اینا

خوب بگو،

متاسفم،همکاری باشما برام افتخاره،ولی شرایطش رو ندارم ،ان شالله در اینده سعادتش رو پیدا کنم☺️

ما همیشه توسط آدمایی نادیده گرفته میشیم که تو کل زندگیمون دلمون نیومد نادیده شون بگیریم ...

من ب شما ارادت خاصی دارم و حرفتون هم واس من باارزشه ولی شرایطش ندارم واقعا. وگرن هیچوقت خواسته شمارو رد نمیکردم

ب همین سادگی😃

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
ب جز اون تیکه ارادت خاص بیقه عالی😂چون مجرده نمیخوام فک کنه خبریه

دقیقا خیلی مستقیم ب طرف میگی من شما رو دوس دارم😂😂😂

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله...