2752
2734
ممنون از همگی اینقدر درد می کنه که نمی تونم با دست بدوشم. شیر دوشم رو هم پیدا نکردم.باید بگردم دنبالش. مطمئنید با دوشیدن زیاد نمیشه؟ فک نمی کردم اینقد سخت باشه
آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پرنیان من یکبار دوشیدنو امتحان کردم البته من دومین روز بود که سینم درد میکرو تحملم کم شد بچه ها گفتن بدوش دوشیدم ولی فقط چند قطره بیرون اومد ولی همون باعث شد سینم نرم بشه و دردش کمتر
آره مامانم همش میگه چرک می کنه اگه خالی نکنی. ولی نمی تونم دست بزنم بهشون.
آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
ریحانه جان منم عوارض قرص رو خوندم ترسیدم. با اینکه دوست داروسازم گفت قرص بخورم، اما جرات نکردم.
2706