2737
2739

درسته الان این که محدودیت و کم شدن زمان حذف تاپیک واقعا بد شده اما این درخواست هم درست نیست! 

خودتون فکر کنید الان یکی بیاد بهتون فحش بدع و بعد با کمال میل پاک کنه اون موقع ببینید چه هرج ومرجی میشه تو سایت همین الان با کلی محدودیت چون مجازی هست و اینجا کسی همو نمیشناسن اینقدر تاپیک سرکاری و کلی دروغ و ناسزا و اخلاف سر عقاید و..... هست اون موقع که دیگه هیچی 

درسته این حق ماست اما باید به امنیت و حفاظت سایت هم فکر بشه یا نه نمیشه همینجوری یه خاطر دل یه عده کل سایت به فنا بره که 

و مورد دوم اون عده ای که یه متن کپی گرفتن دستشون تو تایپک مردم تاپیک نزنید و بزنید و.. بپرید وسط حرف مردم 

کاربر تاپیک بده درمورد جنینش و داره مشورت میگیره یهو اون وسط چرا با متحد نیستین تاپیک نزنید# حق ماست  کلی این چیزا 

درسته اعتراض خوبه اما فکر شده لطفا کمی درمورداتفاقی که بعد از به قول شما رسیدن به حقتون که میوفته فکر کنید 

نی نی سایت اینجایی برا من تموم شد که به مرلین مونرو گفتن زشت!! گفتن منم مثل این عمل زیبایی و آرایش میکردم خوشگل میشدم !!😐 اخه لعنتیا شوخی شوخی با اسطوره زیبایی هم شوخی😐 دیگه با من از کاربرای سم اینجا حرف نزنید من سم خونم تا ۱ سال تکمیل شد 😂 

برای سرور اصلی که نی نی یار است میمونن

ایرانی اصیلم از نسل کوروش با افتخار لرم ....اسمش را بزار نژاد پرستی ولی من از کسایی که بدون فرهنگ و بدون شناسنامه میان ایران متنفرم و همه جوره مخالفشونم....کاش ورود به سایت کد ملی میخواست اونموقع خیلی ها که از وطنشون فرار کردن و نخواستن دفاع کنن ،دستشون از این سایت قطع بود ، مخاطب تمام جمله های بالا افراد بی فرهنگیه که وضع جامعه را بهم ریختن نه کسی دیگه...‌.اینجا عطر جوونیمون بو سیگاره ، اینجا آگهی فروش کلیه رو دیواره ، حاجی تا کی نشه ؟ تا کی بگیم قسمت بود؟ اینجا سر آرزوهامون اختلاف قیمت بود....،اینجا عبرت نداریم تاریخ هی تکرار میشه ...البته ایران هنوز قشنگیاشو داره مثل مردمش:)))......اگر همه مردم مثل روزهای اخر مدرسه متحد بودن الان وضع این نبود، البته فک کنم الانم اونایی که تا ۲۹ اسفند میرفتن ، هم یسریاشونن ریختن اینجا🗿😂.....راجع به امضام با من حرف نزن اگر قشنگ بود بگو قشنگ بود ، اگر بد بودم سکوت کن، یا مودبانه بگو ، ممنون 🙏🏻

باید سیستم برنامه نویسی سایت رو تغیرر بدن و سطل زباله و ارشیو بزارن که وقتی کاربری پستش رو پاک کنه تا یکماه درقسمت ارشیو سایت باشه که فقط توسط خود سایت دیده بشه نه بقیه کاربران ...تا این مشکلات ایجاد نشه که گفتید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای سرور اصلی که نی نی یار است میمونن

بله باقی میمون اما همیشه با این تعداد کاربر بالا که نمیتونن رسیدگی کنن که

نی نی سایت اینجایی برا من تموم شد که به مرلین مونرو گفتن زشت!! گفتن منم مثل این عمل زیبایی و آرایش میکردم خوشگل میشدم !!😐 اخه لعنتیا شوخی شوخی با اسطوره زیبایی هم شوخی😐 دیگه با من از کاربرای سم اینجا حرف نزنید من سم خونم تا ۱ سال تکمیل شد 😂 
2731
باید سیستم برنامه نویسی سایت رو تغیرر بدن و سطل زباله و ارشیو بزارن که وقتی کاربری پستش رو پاک کنه ت ...

بله این ایده ی خوبیه یا سایت مثل قدیم هر کسی روزانه بتونه ۱ تاپیک پاک کنه

بله باقی میمون اما همیشه با این تعداد کاربر بالا که نمیتونن رسیدگی کنن که

اگر توانایی اداره سایت را ندارن مجبور به تشکیلش نیستن

ایرانی اصیلم از نسل کوروش با افتخار لرم ....اسمش را بزار نژاد پرستی ولی من از کسایی که بدون فرهنگ و بدون شناسنامه میان ایران متنفرم و همه جوره مخالفشونم....کاش ورود به سایت کد ملی میخواست اونموقع خیلی ها که از وطنشون فرار کردن و نخواستن دفاع کنن ،دستشون از این سایت قطع بود ، مخاطب تمام جمله های بالا افراد بی فرهنگیه که وضع جامعه را بهم ریختن نه کسی دیگه...‌.اینجا عطر جوونیمون بو سیگاره ، اینجا آگهی فروش کلیه رو دیواره ، حاجی تا کی نشه ؟ تا کی بگیم قسمت بود؟ اینجا سر آرزوهامون اختلاف قیمت بود....،اینجا عبرت نداریم تاریخ هی تکرار میشه ...البته ایران هنوز قشنگیاشو داره مثل مردمش:)))......اگر همه مردم مثل روزهای اخر مدرسه متحد بودن الان وضع این نبود، البته فک کنم الانم اونایی که تا ۲۹ اسفند میرفتن ، هم یسریاشونن ریختن اینجا🗿😂.....راجع به امضام با من حرف نزن اگر قشنگ بود بگو قشنگ بود ، اگر بد بودم سکوت کن، یا مودبانه بگو ، ممنون 🙏🏻
2738

منم متوجه شما نمیشم عزیزم همه سایتها به حریم

کاربر باید رعایت بشه ،اینجا یه سایته دیگه عقل خودت

باید راستو دروغ و بستجه ،،به نظرم ادمای بیکار ومریضی

که تاپیک الکی میزنن خیلی تعدادشون کمتر از کسایی

هست که مشکلات جدی دارن واز ترس شناسایی

نشدن تاپیک نمیزنن

من خیلی شده یه پستی برای طرف می نویسم بعد بهش می گم خوندی بگو پاکش کنم ! یه صحبت هایی دوست ندارم تو ...

بله درک میکنم خودمم همینطور اما صما فکر کن من نوعی بیام به شما توهین کنم تا خوندی پاک کنم هیچ کس هم نتونه بگه چرا توهین کردی وقتی هم پاک کرده دیگه شما نمیتونی اعتراض کنی وقتی هیچی نیست که 

اگر توانایی اداره سایت را ندارن مجبور به تشکیلش نیستن

خب شما این حرفو بزنید میگن مشکل داری نمی پسندی نیا سایت 

اگه کسی ب اون یکی توهین کرد یا تاپیک دروغ گفت نی نی یارا اون رو حذف کنن و تعلیق  اگه پستش رو ح ...

شما الان خودتون جواب خودتون رو دادین با این سخت گیری اینقدر هرج مرج هست فکر کن دیگه اینقدر آزادی عمل داشته باشه