2733
2734
عنوان

کسی همسرش متخصص مغز و اعصاب هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11868 بازدید | 73 پست
وای قبل عید 20 روز بود وحشتنااااکککک درد داشتم دیگه رو سیستم عصبیم تاثیر خیلی بدی گذاشته بود روانی شده بودم از درد کشیدن! تا اینکه یکی دو روز قبل عید رفتم دکتر هومیوپات. با گریههههه! خدا خیرش بده دارو داد یه مقدار بهتر شدم. البته در مقایسه با اون 20 روز. هر روز سر درد دارم ولی اینا که چیزی نیست! دوست قدیمی بهت توصیه میکنم حتما بری دکتر هومیوپات. داروهاش کاملا بی ضرره. من معجزه دیدم از این هومیوپاتی تو خیلی از بیماریها
والا چی بگم... همش دارم از این شاخه به اون شاخه میپرم به دنبال درمان...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متشکرم ... خدا شما رو هم شفای کامل بده.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
سلام پارمیدا جان هستی؟
سلام پارمیدا جان هستی؟

آخرین بار که همین فروردین ماه مراجعه کردم دکتر نورتلیپتیلین و پروپرانول تجویز کرده. راستش من نورتلیپتیلین یک بار خوردم به شدت خواب الود شدم...

آخرین بار که همین فروردین ماه مراجعه کردم دکتر نورتلیپتیلین و پروپرانول تجویز کرده. راستش من نورتلیپ ...

من با همین دوتا دارو خیلی بهتر شدم البته تا وقتی میخورد

جواب ابلهان خاموشی است

من کلی دکتر رفتم بخاطر مشکلات گوارشی و و بدن درد همش قرص اصاب میدن میگن فیبروعه خودم شکم رو سلیاکه نمیدونم میشه کمکم کنی انقد خرج کردم خسته شدم میگن تا خون نباشه تو موفوعت اندوسکوپی اشتباهه چیکار کنم کمکم کن ۲ساله دارم رنج میکشم ترو خدا آبجی من پسرم تو خوب شدی

@amiram_zh

آیدی تلگرامم

0939-265-0143

تروخدا کمکم کن چیکار کنم خسته شدم از زندگی بخدا همش مشکلات گوارشی و درد بدنی

من کلی دکتر رفتم بخاطر مشکلات گوارشی و و بدن درد همش قرص اصاب میدن میگن فیبروعه خودم شکم رو سلیاکه ن ...

من کاری نمیتونم بکنم. باید به فوق تخصص گوارش مراجعه کنید.