2733
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3747949 بازدید | 46727 پست

سلام صبح بخیر 

میگم ویپاد شماعم دیروز سکه نداده؟؟

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@خانم_مستقل    

سلام عزیزم نمیدونی چقدررررر خوشحال شدم 😍

انشاالله فقط صدای خنده و شادیهاتون توش بپیچه

هیچوقت فکر نمیکردم به سن یا موقعیتی برسم که حوصله بحث نداشته باشم هرچی میخوای در مورد من فکر کن
2731
منم یه گزارش از خودمون بگم  من شب عیدی تو ی محلمون یه خونه 10متر بزرگتر تو دیوار دیدم خونه خود ...

محدثه جان مبارک باشه عزیزم ❤

انشاالله فقط توش شادی و خیر ببینید

هیچوقت فکر نمیکردم به سن یا موقعیتی برسم که حوصله بحث نداشته باشم هرچی میخوای در مورد من فکر کن
خاحومایی ک اصفهانید  اگه ک ی سری خریداییی میخاید بکنید ک اقتصادی شه  نجف اباد خیلی خوبه ...

سلام عزیزم منم شنیدم ولی نمیدونم کجاش باید برم ادرس میدین لطفا

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

دوستانی که خونه خریدین از صمیم قلبم خوشحالم براتون دوستای ندیده من امیدوارم بهترین اتفاقها توی خونه جدسد براتون رقم بخوره 

تک تک نمیگم تاپیک شلوغ نشه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
سلام، اول که خیلی خوش حال شدم اینجا دوباره باز شد🥲❤ و خب این چند وقته که اینجا بسته بود من دست رو ...

سلام خوبید عزیزم من یکه پارسیان ۵۰ سوتی گرفتم با قیمت ۲۳۰۰پارسال ولی الان که طلابالا رفته همون قیمت ازم میخ ن اون زمان ۱۷۰ هزارتومان دادم الان ۱۶۵ ازم میخرم چرا؟؟؟؟؟؟

همون یارانه کودک 590 تومنی؟  من پریروز گرفتمش از دیلی مارکت ولی جاهای دیگه گفتن چیزی برامون نی ...

سلام عزیزم دیروز به یه فروشگاهی رفتم گفتن باید ۵۹۰ که کالابرگ هست ۵۹۰ هم واریزکتی تا بهت کالا بدیم شما اینجوری خریدین؟؟؟؟؟

سلام و صد سلام به دوستای گلم اومدم حال خوبمو باهاتون شریک بشم🥹 خدا خواست و با تلاشمون ما هم ص ...

مبارکه عزیزم از ته قلبم برات خوشحال شدم❤️ انشالله همیشه در منزلتون سلامتی و خوشی باشه❤️

مربی سیاست زنانه و راهکارهای انرژی و قدرت زنانه. مفتخرم در دوره هام راه خوشبختی رو به خانم های لایق خوشبختی نشان دهم.

سکه پارسیان این ماه خریدم ۶۰۰ تومن 

۱۴ میلیون بود حقوق 

۲ میلیونشم قرعه کشی گذاشتیم 

۵ میلیونشم فعلا تو کارت پس اندازه 

بقیش خرج خونه شده 

تخم مرغ و گوشت بادوم زمینی خرما انجیر چیزای واجب و مقوی 

سوس و اینا بخاطر مضر بودنش مصرف نداریم و قند و شکر

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥