2737
2734

فقط یکی ازدای هام خارج ازکشور زندکی میکنه امروز بهم تووات ساب زنگید حالموپرسید گفت کسی بهت سرنمیزنه گفتم نه خلاص کل زندکیموواسش تعریف کردم دیدم یهو یکی ازدای های که ازمن خوشش نمیاد رواورد بالا تابامن حرف بزنه منم تادیدم اونه هیچ نگفتم دیدم اون بادای دیگم ک خارح ازکشور دارحرف میزنه تصویری منم تصویرموبستم تامنونبینه دیدم شروع کرد ب دای گفت اون همیشه یکی رومیاورد خونش باهمه بود خیلی چیزاگفت داغ دارم کرد ازخجالتی قط کردمو فقط گریه کردم اخه خداشاهد این شوهری که باهاش ازدواج کردم اصلن نیومده خونه قبلیم بهم تهمت میزنن کسی روندارم باهاش دردودل کنم هیچکسو حتا خانواده توشهرغریبم😔

اسی خدایی معلومه چی نوشتی یه . ،چیزی بذار حداقل بعدم دایی نه دای

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه!"جهنم من شوهرم و خانواده شن! من جهنمو توی این دنیا تجربه کردم"بی صبرانه منتظر اون روزی هستم که تک تک بابت دونه به دونه بدی هاشون تقاص بدن... میگن دعای نی نی سایتیا گیراست ومن اینو به چشم دیدم؛دعاکنید هرچه زودتر شاغل بشم وخونه دار بشم و بتونه دخترمو بیارم کنارخودم و بادخترم یه زندگی آروم رو تجربه کنیم؛من سنی ندارم این همه درد واسه من وبچه م زیادیه!خدایا دخترم وآینده مونو به دستای پرقدرت تو می سپارم؛زندگی وآینده ای پر از آرامش و خوشبختی برامون رقم بزن....دلم برای خود سابقم خیلی تنگ شده....چه زود دیر شد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسی جان تاپیک هاتو همشو خوندم الان فکر میکنی همه ی خانواده ت دروغ گو و بد هستن شما فقط خوبی و کار درست گردی؟

ببخشید ولی وقتی داستان زندکی تو خوندم منم تصوراتی کردم  که انگار کارت درست نبوده