2733
2734

من بی بی چک میزنم یه خط خیلی کمرنگ میاد تا الان 3روز پشت سر هم  بی بی چک زدم یکیش منفی دراومد دوتاش مثبت با خط کمرنگ اومد. درصورتی که من 3دوره قرص ال دی میخوردم این ماه اخر هم بخاطر سردرد های شدیدی و مریضیی که داشتم رابطه نداشتیم ینی اگه باردار باشم باید یک ماه و نیم یا دوماهه باشه که خب اونموقع ال دی میخوردم. بعدم من سیزده روز پیش پریودیم تموم شد دیگه تو 13 روز که حاملگی مشخص نمیشه از اونطرفم دکتر بهم داروی تقویت رحم و تخمدان داده و  13 روزه شروع کردم و نباید تا داروها تموم بشه باردار شم. حالا بنظرتون این تست ها چرا مثبت درمیاد؟ دکتر تلفنی حرف زدم گف بخاطر داروها نمیتونه باشه. 

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم وقتی ۱۳ روز از پریودت گذشته امکان بارداری نیست

بعضی وقتا بخاطر عوارض دارو ها بیبی چک مثبت میشه

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2728

باردار نیستی.. تو۱۳ روز قبل پریود بودی.. حداقل ۳۵ روز باید از زمان پریودی بگذره که بی بی معلوم بشه. مثبت کاذب هست یا خط خود بی بی هست که یه نما داره

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش. الهی امین
باردار نیستی.. تو۱۳ روز قبل پریود بودی.. حداقل ۳۵ روز باید از زمان پریودی بگذره که بی بی معلوم بشه. ...

من اون اوایل چقدر بخاطر خط خود بیبی رفتم آزمایشگاه 😒

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

اخی عزیزم. اگه بی بی همون لحظه یا نهایتش یه دقیقه بعد دو خط بیفته مثبته اگه بیشر بشه خط بیبی خودش هست

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش. الهی امین
باردار نیستی.. تو۱۳ روز قبل پریود بودی.. حداقل ۳۵ روز باید از زمان پریودی بگذره که بی بی معلوم بشه. ...

اها اره شایدم برای خود بی بی چکه چون هاله کمرنگه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2740

عه منم شوهرم الان رفت نوبت بگیره واسه ازمایشگاه. ینی منم الکی نرم ازمایشگاه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
اخی عزیزم. اگه بی بی همون لحظه یا نهایتش یه دقیقه بعد دو خط بیفته مثبته اگه بیشر بشه خط بیبی خودش هس ...

دیگه الان بعد ۱۰ سال حرفه ای شدم😁

انقد ک تو راه دکتر رفتم و اومدم بدون نتیجه 

عه منم شوهرم الان رفت نوبت بگیره واسه ازمایشگاه. ینی منم الکی نرم ازمایشگاه؟ 

برو خیال خودت راحت بشه

خط بیبی اگه صورتی باشه بارداری اگه سفید باشه مال خودشه