2737
2734

سلام شنیدم دعا در حق هم خوبه دلم خیلی گرفته  من برای حاجت روایتون  اگه خدا قبول کنه دعای معراج میخونم  شماهم هرچی از دستون بر اومد برام بخونین انشاءالله ظهور آقا صاحب الزمان و خشنودی ایشون از هممون و سلامتی وشادی دائمی داشتن و رسیدن به حاجت هامون انشاءالله هر مانعی برای رسیدن به حاجت هست برطرف بشه و به خیر وخوشی و سلامتی همه حاجت روا بشیم التماس دعا خیلی به دعا نیاز دارم 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

برات صلوات فرستادم عزیزم 

« یه مشکل خیلی بزرگ دارم توروخدا از ته دلتون خواهرانه برام دعا کنید خدا کمکم کنه ،دستمو بگیره ، یکبار دیگه بهم فرصت بده و آبرومو حفظ کنه مشکلم ختم به خیر بشه.بخاطر بچم و خونوادم دعام کنید »»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 ۱۴تا صلوات میفرستم برات

ممنونم عزیزم خدا خیرتون بده 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
2740
2706