2733
2734
میخوام بدونم خوبه یعنی این که بهتون خوش میگذره چیکارا میکنبن تو مهمونی منظورم اینه که برن وبرقص هم داریم البته من منظورم مهمونی که فقط مختص خانما باشه رو میگم بعد این که چیا برای پذیرایی کردن اماده میکنین.پیشاپبش از داهنماییتون کمال تشکروقدردانی رو دارم
من با دیدن محدودیت درخودم،خدا را محدودنمی کنم.چون با خدا همراهم،همه چیز ممکن ومیسر است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینم بگم من قصد دارم همچین مهمونی رو با دوستام برگزار کنم تحت عنوان انرژی درمانی منتها تصمیم قطعی نگرفتم چون هنوز تردید دارم میخوام مطمئن شم بعد مهمونام دعوت کنم ودوره ای بودنش مطرح کنم
من با دیدن محدودیت درخودم،خدا را محدودنمی کنم.چون با خدا همراهم،همه چیز ممکن ومیسر است.
اخه نهار که سخته من نظرم عصرونه یا چای وکیکی چیزی تو این مایه ها بود
2740
اره بچه ها به چن تا از دوستام که گفتن انگاری همه منتظرن یه همچین موقعیتی پیش بیاد وخوش بگذرونن
تازه قرعه کشی خونگی هم راه انداختیم خیلی هیجان داره همه هم گفتیم که باید ساده باشه و کسی تو خرج نیوفته عصرونه هم تا حالا آش رشته و حلیم بادمجون و ... دادن
خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰
پس به نظرشما مهمونام برای عصرونه وبه صرف آش دعوت کنم خوبه ؟البته درکنارش میوه وچای یا شربت
ما از این مهمونیا نداریم ولی من و خواهرام و دوستای خواهرم هر سال تابستون 1ماه مجردی میریم مسافرت داخل ایران
من مثل شاطر نونوا دارم تند تند تایپ میکنم شما اصله کاریو ول کردی داری امضامو میخونی?  
2706