2733
2739
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2229181 بازدید | 28071 پست
سلام ساغر جون ...ممنون گلم.یه دارو بهم داده برا بزرگ کردن تخمدونا ........(بهش گفتم رفتم سونو تخمدونا هنوز کوچیک بودن )البته فکر میکرد این دارو رو قبلا بهم داده هی میگفت من فکر میکردم قبلا بهت دادم یه شیشه از اون دادکه باید صبح ناشتا یه قاشق سوپ خوری از اون بخورم نمیدونم چی گیاهی داخلشه چند چیزه انگار عسل داره ولی گرد لقاحو مطمینم داره توش ..
یه جوشنده هم دارم که باید یه ساعت دمش کنم بعدعصری بخورم.یکی دیگه هم بهم داده که تقریبا مثل اولیه بعد از اینکه اینا رو تموم کردم اینو شروع کنم برا بزرگ شدن تخمکا وازاد کردنشون هست
مهم نیست قفلها دست کیست؟؟
مهم این است که کلیدها دست خداست.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودش که میگه سایزش خوبه .فکر کنم دارو ها برا یه دوماهی باشن.راستی بهم گفت شیر خشت وسیاهدونه رو اسیاب کنم مثلا شیافا درست کنم بزارم تو رحمم یه شب بمونه اگه تب ولزر کردم باردار میشم .حالا الان درست کردم گذاشتم ببینم چی میشه گفت الان که عفونتت برطرف شده میتونی امتحان کنی .وای اگه تب نکنم ونلزرم یعنی ............وای خدا نکنه
2731
سلام صبح همگی بخیر

سولماز جون یعنی چی داروها چینیه ؟؟؟ بابا این چینی ها هم تو طب سنتی نمیخوان دست از سر ما بر دارن - یعنی چی باید تب و لرز کنی ؟ نگفت پروژه ها چیکار کنی؟

بچه ها من جایی نشنیدم که زن باید بیوه باشه هر کسی با رضایت شوهرش هم میتونه اهدا کننده باشه

خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
سلام دوستان منم رفتم واومدم سولماز جون راست میگی اینسری کلی نالید به منم گفت از چین میاد و گیر نمیاد و منم همچنان عفونت دارم فکر کن دوماه هنوز رفع نشده و ترسوندم گفت خدای نکرده ممکن بود زبونم لال رحمت و در بیارن بازم بهم شیاف داد و همون گیاه زرده و پادزهر گذاشت و بهم داد ولی بازم اصلا نسوختم فکر کنم شما پیشش بودی از شهری که اولش�د� داره آره پس ما همدیگه رو دیدیم با آقاتون بودین حدود ساعت 9و20 .آرزو جون شما هم هنوز نباید نزدیکی کنید؟ به منم هنوز اجازه نداده خیلی سخته که؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدا خودش بهمون کمک کنه
سلام دوستان
نمیدونم مشکل من یادتون هست؟؟؟
خیلی وقته درگیر بودم نیومدم
من یه خواهر دارم که دکتر بهش گفته احتمال زیاد یائسگی زودرس....
23 سالشه و مجرد...
fsh (اولین بار که آزمایش داد) 96 بود....ولی اون زمان که آز داد هم قرص خورده بود هم آمپول زده بو ولی پری نشده بود...
الان 3 دوره هست که قرص خورده و پری میشه....
دیروز آز ذخیده تخمداد جوابش اومد...0.02 بود....
خودش دوباره بهم ریخته...اعصابش خورد...
0.02 یعنی خیلی کم آره؟؟؟ وای خیلی همه نگرانیم...نمیدونم چی میشه...تورو خدا واسش دعا کنید...
2740
اتفاقا منم همین سولل و دارم خودش دفع میشه؟ چون نخی چیزی نداره به من گفتش برای فیبرومم خوبه و دفعش میکنه ببینم چی میشه من باید برم هنوز تو خونه نت ندارم بچه ها شما جواب بدین پادزهرا خودش دفع میشه؟ کوچیکه نمیدونم چه جوری بگم فکر کنم 5/6 تایی هست بای
سولماز جون ایشااله همین ماه هم تب کنی و هم بلرزی و هم مامان بشی. (یه مامانه شادددددددددددددد)
لیلا 135 به نظر که شرایط خواهرت خیلی خوب نیست ولی چاره چیه؟؟؟؟؟ اگه میتونی راضیش کن بیاد و با بچه های این کلوپ صحبت کنه، شاید از لحاظ روحی بهتر بشه.
راستی گفتی تهران نیست. اگر براش امکان داره بره اصفهان پیش همین خانمی که دوستای دیگه میرن .
بچه ها یه سوال :
تو این کلوپی که دیروز ایجاد کردم، یه خانمی پیدا شد و دیروز با هم صحبت کردیم و امروز رفتیم دیدمش، از لحاظ ظاهری که اصلا شبیه ما نبود، ولی خانم خوبی به نظر می رسید.
بچه ها متاهل بود،‌به نظر شما این مشکل ایجاد می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
سلام بچه ها همگی خوبین ؟امیدوار جون راست میگی من همون موقع که میخواستیم بریم شما رو دیدم شما همونی که از شهری که اولش *ی*هست میاین؟بهم سلام هم کردیم. بچه ها پادزهررو که میزارین داخل دیگه هیچیش رو نمی بینین چون کامل اب میشه.بعد هم اینکه سعی کنین یه یک ساعتی بخوابین که اثر بکنه والا برام من که کلی سوزشش داشتن از اینور واز اونور همش میسوخت وپوست میکند .به خودشون نگفتین چرا ما سوزش نداریم ؟
غریبه جون فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه که متاهل باشه فقط شوهرش باید رضایت بده . از دکترت بپرس چون هر دکتر و هر مرکزی ادای خودشون رو دارن.
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
2706