2752
2734
عنوان

چجوری دیگه ادم میتونه ازدواج کنه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 33 پست
خیانت و هرزگی همیشه بوده. ادم هرزه انتخاب نکنی،اوکیه

اخه دنیا خیلی بد شده تا چند سال دیگه بدترم میشه

یه بار خیانت دیدی برنگرد احمق بودم برگشتم ۴ بار خیانت کرد. نترسم که با دیگری خوی کنی:) تو با من چه کردی که با او کنی:)   اعتماد_ممنوع❌ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تحقیق زیاد....بمدت ۶ماه رفت وامد کنی که خوب بشناسیش بلاخره خودش نشون میده چطور ادمی هست

مشکل اینه طرف خودشو نشون میده ما چشم پوشی میکنیم و خودمونو میزنیم به اون راه 

آرزو میکنم که ،خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️ با کسی باش که قلبت رو قبل از ،بدنت لمس می‌کنه 🗝🩶درازدحام دنیا ،اگر انسانی را یافتی که تو رو میفهمد ؛ رهایش نکن ! چقدر آنها که ما را نمی‌فهمند بی شمارند❌ درخواست دوستی آقایون پذیرفته نمیشود ❌
2731
همه چی زیر سر شما اقایونه🙄😶 ...

حرف شما متین 

ولی بی حجابی ها هم بی تاثیر نیست 

پایبند به قوانین سایت مخصوصا بند ۱۰ هستم .                 هدف از عضویت جامعه شناسی و تحلیل فرهنگی می باشد .      اگه حضورم در تاپیکی به نظرتون مناسب نبود یه گوش زد بدین تاپیک رو ترک میکنم نیازی به گزارش دادن نیست .        ممنون که امضامو خوندین .                        
زن ها هم که پینو کیو هستن و گول میخورن آره؟!😊

هم مرد خیانت کار داریم هم زن هر*زه

یه بار خیانت دیدی برنگرد احمق بودم برگشتم ۴ بار خیانت کرد. نترسم که با دیگری خوی کنی:) تو با من چه کردی که با او کنی:)   اعتماد_ممنوع❌ 
تحقیق زیاد....بمدت ۶ماه رفت وامد کنی که خوب بشناسیش بلاخره خودش نشون میده چطور ادمی هست

ادم‌ها همون‌اول که خیانت نمی کنن خیلی بعد ۱۰و۲۰سال بعد ازدواج خیانت کردن 

خیلی از مردها 

خانوما و دخترها راحت خودشونو در دسترس دیگران می گذارند 

دوست داشتن جای خود اما دلم آدم هم می شکنه وزجرو عذابی که می کشه جای خود۰من‌ تاحالا به کسی تا تونستم دل نشستم ولی آدم باید مواظب رفتار و اخلاقش باش دل که اسباب بازی نیست .وابستگی خیلی بده ۰تو الان کسی و دوست داشته باشی دلتو بشکنه می بخشی .زبونی میگی ولی ته دلت چی 
زن ها هم که پینو کیو هستن و گول میخورن آره؟!😊

اگه شما اقایون خیانت نکنید ، اینهمه امار طلاق بالا نمیره ، البته قبول دارم خانمها هم خیانت میکنن ولی امار خیانت آقایون بالاتره

آرزو میکنم که ،خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️ با کسی باش که قلبت رو قبل از ،بدنت لمس می‌کنه 🗝🩶درازدحام دنیا ،اگر انسانی را یافتی که تو رو میفهمد ؛ رهایش نکن ! چقدر آنها که ما را نمی‌فهمند بی شمارند❌ درخواست دوستی آقایون پذیرفته نمیشود ❌
ادمای زیادی هستن اهل خیانت نیستن شاید اطرافت ادمای بدین

همین 

آدم دور و برشو که میبینه فک میکنه کل دنیا همینن

تا کی شعار و حرف های پوشالی !!!!!خسته نشدی!بسه دیگه به حرفات عمل کن!خوب بودن و زندگی کن فقط حرف نزن
هم مرد خیانت کار داریم هم زن هر*زه

همون قدر مرد خیانتکار هست همون قدرم زن هرزه هست 

دوست داشتن جای خود اما دلم آدم هم می شکنه وزجرو عذابی که می کشه جای خود۰من‌ تاحالا به کسی تا تونستم دل نشستم ولی آدم باید مواظب رفتار و اخلاقش باش دل که اسباب بازی نیست .وابستگی خیلی بده ۰تو الان کسی و دوست داشته باشی دلتو بشکنه می بخشی .زبونی میگی ولی ته دلت چی 
حرف شما متین  ولی بی حجابی ها هم بی تاثیر نیست

تاپیک رو به بی راهه نکشونین 

دلیل نمیشه چون یکی حجاب نداره مرد بره سراغش اون مرد حروم زاده هس 

نگاه جنسیتی نندازم دوطرف خیانتکار زیاد شدن 

حرف شما متین  ولی بی حجابی ها هم بی تاثیر نیست

هعییی😪 ... بی تاثیر هم نیس

تاپیک رو به بی راهه نکشونین  دلیل نمیشه چون یکی حجاب نداره مرد بره سراغش اون مرد حروم زاده هس& ...

اون مرد مشکل داره نمیتونه جلو خودشو بگیره