2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من خودم طبیعی زایمان کردم پسرم 2کیلو 800 بود و تو هفته 38 به دنیا اومد و بچه دوم هم میخوام به امید خدا طبیعی زایمان کنم ولی برای طبیعی باید از همون اول بارداری برنامه داشت ورزش پیاده روی و تمرینات تنفس و کنترل وزن جنین و .... زایمان من عالی بود و 4 -5 تا بخیه بیشتر نخوردم اما اقواممون بچش 4 کیلو بود 25 تا بخیه خورد رگ پاش تا چند ماه گرفته بود ،
بچتون درشته و اگر بخواین طبیعی زایمان کنید یکم براتون سخته اما غیر ممکن نیست ، به نظرم ریسک سزارین و عوارضش با طبیعی برا موقعیت شما یکیه ،
3700 خیلی سخت نیست برای طبیعی . مخصوصا اگه لگنت خوب باش

دور سرش چنده؟

اما با دکترت مشورت کن

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731