2737
2739

من نیز یک عدد شلخته بودم . خونمون واقعا همیشه در حد اعلای افتضاح بود اما عزممو جزم کردم و منظم شدم

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من واقعا خیلی هم کار میکردم اما خونمون همیشه سر جن بود 

اما خونه رو تا حد ممکن خلوت کردم و مشکلم حل شد 

تمام لباسای خونگی رو که چند ماه استفاده نکرده بودم گذاشتم توی دو تا باکس بزرگ و گذاشتم بالای کمد که حکم انباری داره و یکی از قفسه های کمد که خالی شد تمام خرت و پرتای دم دستی رو گذاشتم توش

2731
احسنت چگونه؟

دیگه عارضم به حضورتون که همیشه فکر میکردم بخاطر بچه داشتنمه که خونمون همیشه به هم ریخته است اما الان میبینم که زیادی دور و برمو شلوغ کرده بودم 

تمام لباس ها و اسباب بازی های اضافی یا قدیمی بچه رو از توی کمدش برداشتم و یا پرت دادم یا گذاشتم انباری. 

هرچیزی که توی خونه داخل کمد نبود منتقل شد به داخل کمد و داخل کمدها هم تا حد ممکن خلوت کردم

کلاآدم بی نظم وشلخته ای نیستم.ولی الان دیگه خیلی بانظمم.همیشه واسه خودم موزیک میزارم وکارهامو انجام میدم .دست وپام خیلی فرزه سه سوته انجام میدم.

رمز موفقیت:چند سال پیش یه برنامه شبکه ماه واره نشون میداد که یه گروه تمیزکاربودن ومیرفتن خونه ها رو تمیز میکردن من به اون برنامه علاقه داشتم و باعث میشد من هم خونم رو زیر و رو بکنم ونظم بدم.

من خوابگاهی شدم رفتم دیدم وای ملت چقدر شلخته تر از منن و اعصابم خراب میشد این شد که یهو منظم شدم. 

ولی ارگانایز کردن وسایل رو هم از یه برنامه که مال نتفلیکس بود یاد گرفتم یه خانم ژاپنی میرفت خونه امریکایی ها و ارگانایز کردنو یادشون میداد

قبلنا مهمون که میومد سه روز سرویس میشدم اینقد باید جمع میکردم و در کسری از ثانیه به هم میریخت! اما الان نه 

یه بار آخر شب در حد یک ربع و یه بار صبح در حد یک ساعت و یه بارم غروبا قبل اومدن همسر در حد نیم ساعت نظافت میکنم و اسباب بازی هاز بچه و ظروف اضافه و ... رو جمع میکنم و میز ها و اگه لازم بود سرامیک رو تپیز میکنم

2740
کلاآدم بی نظم وشلخته ای نیستم.ولی الان دیگه خیلی بانظمم.همیشه واسه خودم موزیک میزارم وکارهامو انجام ...

بوگو ماشالله😍

من خوابگاهی شدم رفتم دیدم وای ملت چقدر شلخته تر از منن و اعصابم خراب میشد این شد که یهو منظم شدم.&nb ...

چه عالی 

یه خورده هم به ما یاد بده😁

دیگه عارضم به حضورتون که همیشه فکر میکردم بخاطر بچه داشتنمه که خونمون همیشه به هم ریخته است اما الان ...

ب نظرتون با بچه ای ک شلخته هست و با هیچ تنبیهی درست نمیشه باید چیکار کرد 

🦋میشه یه صلوات مهمونم کنی🙏🦋
ب نظرتون با بچه ای ک شلخته هست و با هیچ تنبیهی درست نمیشه باید چیکار کرد 

من که تمام اسباب بازیای ریز ریزشو جمع کردم و چند تا درشت گذاشتم بمونه

و خودم سه بار در روز اسباب بازیاشو جمع میکنم میذارم توی کمدش. بالاخره یار میگیره 

البته کوچیکه ها 

سه سالشه

من که تمام اسباب بازیای ریز ریزشو جمع کردم و چند تا درشت گذاشتم بمونه و خودم سه بار در روز اسباب با ...

اما بچه من ۶ سالشه هنوزم دائم لباسشو کثیف میکنه موقع غذا خوردن غذا میریزه همیشه اتاقش شلوغ و شلخته اس با دعوا اتاقشو شاید کمی جمع کنه همه راهی چه تشویق چ تنبیه براش انجام دادم اما بازم تغئری نمیکنه😭

🦋میشه یه صلوات مهمونم کنی🙏🦋
اما بچه من ۶ سالشه هنوزم دائم لباسشو کثیف میکنه موقع غذا خوردن غذا میریزه همیشه اتاقش شلوغ و شلخته ا ...

خودت چی؟ خودت منظمی؟ خونتون همیشه مرتبه؟ 

2706