2733
2734
عنوان

سایت برای مدت زمان کوتاهی از دسترس خارج می شود

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 124 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانم تهرانی یه کاری کنید که برای کسی کامنت میذاریم براش نوتیفیکیشن بره یا ذکرش میکنیم توی کامنتها براش نوتیفیکیشن بره
آبجی من زندگیمه❤️❤️ یا اما رضا تو عهد نمیشکنی میدونم❤️❤️❤️❤️
2731
شکوفه ی بهاریآنلاین خانم مونا تهرانی من یه عالمه تاپیک تو علاقه مندیهام دارم اونا پاک میششه؟ _________________________________ نه هیچ اطلاعاتی حذف نمیشه فقط به ورژن جدید منتقل میشه
عسل بانو خانوووم تهرانی عزیز سپاس بخاطرزحماتتون کلا بخاطر نینی سایت __________________________________ از حسن نظر شما بینهایت سپاسگزارم
کوشا جون خانم تهرانی یه کاری کنید که برای کسی کامنت میذاریم براش نوتیفیکیشن بره یا ذکرش میکنیم توی کامنتها براش نوتیفیکیشن بره ______________________________ این امکان تا حدودی فراهم شده اما باید سایت بیاد بالا تا ببینیم در گام بعدی چه چیزی رو باید اضافه کنیم یا چه امکانی باید اصلاح بشه
سلام ممنون اگر بشه گزینه ای باشه که تاپیک های تعطیل شده را کاملا پاک کنیم هم خوب میشود و اینکه گزینه ای باشه که تیک بزنیم و تاپیک های تعطیل شده را یک دفعه دیلیت کنیم نه دونه دونه ممنون و حتی الامکان کسی امکان تغییر نام کاربری نداشته باشه مگه در موارد مخصوص مثلا بچه ای به خانواده اضافه شده باشه بخواد اسم بچه جدید را اضافه کنه و یا اسم کاربری خیلی ناجور باشد و حتما در تایید کاربرها دقت بیشتری بکنید و البته کاربرهای خارج از ایران را هم چون نمیشه با موبایل چک کرد برایشان گزینه دیگری در نظر بگیرید بازم ممنون
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اگه بشه لایک رو پس گرفت که خیلی خوب میشه. آدم عصبانیه دلگیره یه چیزی لایک میکنه بعد پشیمون میشه میمونه. اگه اون گزینه گزارش هم از لایک دور میشد عالی بود تا هی گزارش الکی نزنیم...
2706