2752
2734
عنوان

خانمها کسی میدونه چه طور میشه خونه را از شوهرم بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 59 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

۱۵ ساله کتک میخورم خاک بر سر احمقم 

دور از جونت دیر نشده 

ی کاری کن برا خودت 

تا قبل کنکور بتونی طلاق بگیری خ خوبه 

بجه تو آرامش درس بخونه

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
بله جاش مونده تمام بدنم کوفته شده 

درآمد داری؟ 

نداشتن پشتوانه هم سخته بدبختی من مامانم بخاطر پول و نداشتن پشتوانه موند

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731
میرم سر کار  من مهندسم همین عوضی خونه نشینم کرد 😭😭😭

وای خیلی عالیه شرایطت  ی خانومی هستی برا خودت غصه نخور خدا بزرگه بچتم خوب موقع داری نجات میدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خیلی عالیه شرایطت  ی خانومی هستی برا خودت غصه نخور خدا بزرگه بچتم خوب موقع داری نجات میدی

نمیدونم بچه را بهم بده یا نه اما دیگه دور این زندگیا خط ککشیدم حتی دور بچما تا کی کتک بخورم ، تا کی بچم شاهد کتک خوردن من باشه

نمیدونم بچه را بهم بده یا نه اما دیگه دور این زندگیا خط ککشیدم حتی دور بچما تا کی کتک بخورم ، تا کی ...

حق داری بچتم خ اذیت میشه 

ی چیز دردناک بگم؟ اگ بمونی و بعد ب بچت بگی بخاطر تو موندم بابای صگتو تحمل کردم صاف صاف بهت میگه میخواستی نکنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حق داری بچتم خ اذیت میشه  ی چیز دردناک بگم؟ اگ بمونی و بعد ب بچت بگی بخاطر تو موندم بابای صگتو ...

اصلا به نفع دخترمم هست تا کی تو این محیط پر تنش بزرگ بشه!! دیگه بسشه 

اصلا به نفع دخترمم هست تا کی تو این محیط پر تنش بزرگ بشه!! دیگه بسشه  

دقیقا 

نمیخواستم اینارو بت بگم ول نگاه کن 

خ سخته خدا نگذره از باباهامون 

پول داد ول کاش نمی‌داد 

ک تازه این همه هم منت بزاره و توقع داشته باشه 

https://s8.uupload.ir/files/۲۰۲۳۰۳۲۱_۱۵۱۶۰۹_mfw.jpg

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خدا کمکتون کنه امیدوارن روان بچت مث من نشه نمیگم مطلقا جدا شو یا بمون هر کاری ک فک میکنی ب نفع خودت و بچته انجام بده تو مادر شدی نباید زنده ب گور شی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخی عزیزم نکن تو رو خدا با خودت چرا اینکارا کردی؟ 

دست خودم نیس 

تقریبا دوساله اینجوریم مامانم طفلی فهمید خ داغون شد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا کمکتون کنه امیدوارن روان بچت مث من نشه نمیگم مطلقا جدا شو یا بمون هر کاری ک فک میکنی ب نفع خودت ...

به نفع دخترمه جدا بشم اونم گناه داره چه قدر شاهد زجر کشیدن من باشه همیشه خدا دعوا و کتک کاری 😭😭😭