2737
2739

دارم دیوونه میشم..هیچ کس رو ندارم پشتم خالیه خواهش میکنم ازتون برام دعا کنید..میگن دعاهای شما نی نی سایتی های گل زود میگیره برام خواهری کنید

همه نوع ذکری گفتم جواب نگرفتم دیگه امید اخرم شما هستین

دلیل طلاق رو نپرسید فقط برام دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره

ایشالا که خدا کمک کنه بهت و دل شوهرت نرم بشه 

نمی‌دونم چی شده 

اما اگه تو کاری کردی که از چشمش افتادی و به فکر جدایی افتاده 

میتونی درستش کنی زن خیلی قدرتمنده 

از خدا هم بخواه زندگیتو رو به راه می‌کنه 

دل بسپار به حکمتش

جوان زحادثه ای صد سال پیر میشود گاهی....
2738
اخه همسرم درخواست طلاق داده شنبه اولین دادگاهمونه همه هم میگن چون مرد درخواست داده دادگاه راحت طلاق ...

نه رفتی اونجا بگو من هم زندگیمو می‌خوام هم شوهرمو 

نمیخوام طلاق بگیرم 

ایشالا که خدا کمک کنه بهت و دل شوهرت نرم بشه  نمی‌دونم چی شده  اما اگه تو کاری کردی که ا ...

من کادی نکردم به خدا...فقط خونه نمیومد شبا رفیق بازی میکرد دیگه خسته شدم داد و بیداد راه انداختم که چزا خونه نمیای..به رفیقش زنگ زدم پاتونو از زندگیم بکشین بیرون...سر همینا میخواد طلاق بده

نه رفتی اونجا بگو من هم زندگیمو می‌خوام هم شوهرمو  نمیخوام طلاق بگیرم

ینی دادگاه حرف زن رو قبول میکنه اگه مرد دلیلش برای طلاق منطقی نباشع...مثلا شوهرم بگه زنم داد و بیداد میکنه گه شبا بیا خونه سر زندگیت...یا بگه فوش دادع بهم که چرا خونه نمیای

ینی دادگاه حرف زن رو قبول میکنه اگه مرد دلیلش برای طلاق منطقی نباشع...مثلا شوهرم بگه زنم داد و بیداد ...

نه بابا تو حق داشتی از زندگیت دفاع کنی 

اگه همینا که گفتی هست 

اصلا دلیل نمیشه 

رفتی بگو هم شوهرمو می‌خوام هم زندگیمو عیب های شوهرتم بگو بعد بگو با این همه تفاصیر بازم دوسش دارم 

2706