2737
2734

در اومده رفتم دکتر بهم ۳تا پنسیلین داد زدم ولی یکم کوچیک شده ولی ازبین نرفته چی می‌تونه باشه ؟کمک کنید اگه تجربه دارید 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا.    ام ار ای.   لازم داشته باشی 

سر سری نگیر  سی تی و ام ار ای

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
2728
2740
ام آرای از کجا و چرا؟

خود دکتر برات می نویسه 

ولی حتما تیرویید یادت نره

یک اشنا داشتیم همینجوری بود سرطان خوش خیم تیرویید داشت سریع فهمیدند عمل کرد خوب شد

انشالله برای شما چیزی نباشه 

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
خود دکتر برات می نویسه    ولی حتما تیرویید یادت نره  یک اشنا داشتیم همینجوری بود سر ...

آخه به دکتر گفتم از تیرویید هست گفت نه تیرویید چه ربطی به بغل کردن تیرویید جلو هست

آخه به دکتر گفتم از تیرویید هست گفت نه تیرویید چه ربطی به بغل کردن تیرویید جلو هست

دقیقا این دوست من هم روی بغل گردنش بود یک دکتر دیگه برو بگو عکس یا سیتی یا ام اری ای بنویسن شاید نیاز به نمونه برداری باشه

چه مدت طول کشید تا خوب بشه

برا من یکماه بود و احساس میکردم بزرگ هم میشه

درد هم داشت

گفت دارو نمیدم تا ببینیم چی میشه فقط ضد التهاب داد من نخوردم

دو سه هفته بعد هی کمتر شد

کلا دو‌سه ماهی بود

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40