2733
2739
عنوان

میشه راهنماییم کنید چه تصمیمی واسه جواب به خواستگارم بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1238 بازدید | 81 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منظورم اینه که فقط چون وقت ندارن ، زود عقد نکنید! البته بازم تا شهریور یکی دو ماه زمان داری، شاید خودت تونستی تصمیم بگیری، ولی ارتباط از راه دور واقعا سخته و در ضمن اصلا کمکی به شناخت تون از هم نمیکنه هرگز!!!!! هیچی مثل نزدیک هم بودن نیست واقعا اگه با همین چند بار ملاقات احساس خاصی پیدا نکردی که خب فراموش کن و به خاطر موقعیتش وسوسه نشو
2738
ببین آیسووو اول به احساست اعتماد کن دوم به مسائل واقعی تَر توجه کن: همین ادامه تحصیل و یا اینکه با این مدرکی که اینجا گرفتی میتونی آمریکا کار کنی؟ بشین روی کاغذ مشخصات همسری رو که میخوای لیست کن بعد محاسن و معایب این آقا رو فکر کنم اینطوری بتونی نتیجه بگیری، البته واقعا نمیشه همیشه دو دو تا چهار تا تصمیم گرفت
عزیزم همه دارن کمکت میکنن دیگه.جوابش راحته،اونم نه هستش! چطور به یکی که یه سال نمیبینیش اعتماد میکنی؟ نکنه انتظار داری همه تشویقت کنن؟

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب گیریم این آقا همه توو چیزایی که قبل از ازدواج باید بدونم رو پیشم نمره بیاره خب رفتنش چی؟؟تغییراتی که ممکنه بکنه چی؟؟؟؟؟اخلاقایی که واسه بعد از ازدواج رو میشه چی؟؟؟؟؟؟اونجا تنهایی توو غربت من چیکار کنم؟
آیسووو منم تقریبا همینطور همسرم رو انتخاب کردم البته همسرم از آشناهای نسبتا قدیمی بودن ولی چون ایران زندگی نمیکنه خب طبیعتا ارتباط زیادی نداشتیم دقیقا منم همین مشکل رو داشتم که شرایط و مشخصاتش بیشتر از هر کسی با معیارهای من انطباق داشت ولی خب زمان برای آشنایی و معاشرت خیلی نداشتیم چند باری به همین بهانه اومد ایران، ولی سه چهار ماه یکبار یکی دو هفته ملاقات اصلا فایده ای نداره واقعا آخر هم پیشنهاد کرد که اینطوری تو هیچوفت به نتیجه نخواهی رسید بیا همینجا من رو بشناس!!!! 😂😂😂 من از انتخابم راضیم، اما دلتنگی واقعا عذابم میده، تازه من مقیم اروپا هستم و سالی حداقل یکبار رو میام ایران ( الان هم ایرانم) خوب همه جوانب رو بسنج! اگه واقعا به خانواده خیلی وابستگی داره نکن اینکارو، اگه نه که در موردش فکر کن و البته من ٣٤ سالم بود موقع ازدواج و باز هم احساس نمیکردم باید عجله کنم!!!😊
ای کاش تا زمانی که من زنده ام ماشین زمان اختراع بشه و منم بتونم از استفاده کنم، باید برگردم به سالها قبل و از یه نَفَر خداحافظی کنم، چون اطمینان دارم جلوی رفتنش رو نمیتونم بگیرم.
2706