2733
2739

راستش یک سالی هست سر مریضی های پی در پی پسرم ( ۵ سالشه) به شدت و به طرز وحشتناکی دچار استرس و اضطراب و غم شدم.  تا پسرم سرفه میکنه من حالم بد میشه. تپش قلب میگیرم عرق سرد میکنم.  اصلا دست خودم نیست. خیلی حساس شدم. شوهرم هم مونده من چرا تا این حد استرس دارم.  

پسرم الرژی شدید و سینوزیت داره. همش یا سینوس هاش عفونت میکنه تب بالا میکنه یا گوشش عفونت میکنه یا سرفه های وحشتناک شبونه. بینیش دائم کیپه.  حتی توی خواب عطسه میکنه.  دائم من دکتر میبرمش. فایده نداره. پیش دبستانی هم میره. از اونجا هم همش ویروس میگیره😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم مادرم تقریبا مثل شما بود، اگر امکانش رو داشتید به روانشناس یا روانپزشک مراجعه کنید برای آرامشتون. پسر شما بار ها بیماری رو پشت سر گذاشته، با کنترل و اقدامات صحیح مشکلی براش پیش نمیاد نذارید ذهنتون بیماری رو خیلی بزرگ جلوه بده، بلکه روی درمان و خوب شدنش تمرکز کنید. خدا همیشه کنارمونه و قدرتش فراتر از تصور، از خودش کمک بخواهید  

«اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم»
2740
داروی الرژی. اسپری بینی و تنفسی استفاده میکنه ولی خوب نشده. و چون مهد میره تند تند مریض میشه

نذارین مهد بره، والا بخدا ما دانشگاهم رفتیم هیچ اتفاق خاصی نیفتاده، سلامتی مهمتره

نذارین مهد بره، والا بخدا ما دانشگاهم رفتیم هیچ اتفاق خاصی نیفتاده، سلامتی مهمتره

نه اصلا برای اموزش نیست. توی این سن پسر بچه بی نهایت سخته توی خونه بمونه. حوصلش سر میره بیچاره میکنه منو 

پسرم الرژی شدید و سینوزیت داره. همش یا سینوس هاش عفونت میکنه تب بالا میکنه یا گوشش عفونت میکنه یا سر ...

یه سری کارا دکتر بهم گفته بود انجام دادم و درمان کرد منم یه سری از این مشکلات رو داشتم …اول اینکه سرم تراپی کرد، بعدشم عکس از سینوس ها برای اطمینان دقیق. بعد هم این کارارو انجام بدین یه ماهه خوب میشه: 

۱-هر شب بخور آب گرم + عرق نعناع داخل آب بخور

۲-بررسی و تمیز کردن گوش توسط پزشک 

۳-دوش آب گرم 

۴-استراحت و خونه موندن

۵-شب ها دوتا بالش زیر سرش بذاره

۶-خوردن انواع دمنوش مثل آویشن نعناع پونه 

۶- دمنوش مخصوص عفونت شامل پولکی، ختمی، عناب،پنیرک،آویشن 

۷-هوای اتاق باید مرطوب باشه،آب بجوشون بذار توی اتاقش که بخارش مرطوب کنه(دستگاه بخور ) 

۸-مصرف مایعات خیلیییی زیاد

۹-قرقره آب نمک هر شب قبل خواب

۱۰-خلط گلو رو تحریک نکنه و قورت بده

۱۱-گلو بیشتر از نیم ساعت ناشتا نمونه

۱۲-غذای شیله(خیلیییی مفید برای سرفه ) عدس و بلغور و آب قلم و زردچوبه و فلفل سیاه و نمک 

۱۳- پرتقال بخار پز( دستور پخت توی گوگل هست)با نمک

۱۵-سیب آب پز( برای گرفتگی صدا)