2752
2734
یه دکتر که خوب نباشه عالی باشه هرجای تهران با هر هزینه ای مهم نیست
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
برادرم مشکل ضعف عضلانی شدید داره یه دکتر احمق یک سال پیش تشخیص اشتباه داد و کم مونده بود زندگیمون رو نابود کنه الان تا حدودی دکترا به این نتیجه رسیدن که مربوط به ستون فقرات و کمر میشه اما دقیقا نمیدونن مشکلش چیه
دکتر گنجویان تو ساختمان پزشکان تو تخت طاووس کنار بیمارستان مهراد ولی فکنم یه 6 ماهی باید منتظر بمونی خیلی سرش شلوغه اگر ضعف عضلانیه فعلا بفرستینش شنا تا نوبتتون بشه شنا خیلی خوب عضلات ستون فقرات و درگیر میکنه
-هیچ چیزی و هیچ کسی توی زندگی، مثل "چربی دور شکم" وفادار و ماندگار نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنفشه جانم چی بگم که دلم خیلی از دست دکترای بیسواد پره. برادرم اوایل مرتب کاردرمانی و استخر میرفت یه دکتر بهش گفت ولش کن تاثیری نداره اینم دیگه نرفت الان بدتر شده از پله اصلا نمیتونه بالا بره از زمین نمیتونه بلند بشه
2731
باید عضلات شکم هم تقویت کنه بگو حرکت اسکات رو تو نت سرچ کنه روزی 30 بار انجام بده ولی قشنگ انقباض بده عضلات رو ها
شماره 1 تو ایران فیزیتراپی هم هرجایی نمیفرسته فقط جاهای تخصصی احتمالا بریس بده بهش فعلا بهش بگو رو زمین 4دست و پا وایسه و مثل گربه بدنشرو به سمت سقف و کف قوس بده روزی 30بار
و یه حرکت دیگه بگو رو شکم رو زمین دراز بکشه بعد سعی کنه بدون دخالت دستها و فقط با کمر بالاتنه رو از زمین فاصله بده و 5 ثانیه نگه داره این حرکت عالیه
2706