2752
2734
عنوان

خانما من عقدم و عیدقربانی برام خانواده شوهر چیزی نمیارن حالا من

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 38 پست

عاره زنگ بزن

خودتو مثل اونا نکن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉

شاید میخوان غدیر بیارن یا نه؟

واین که دوسال عقدی؟ پارسال آوردن یانه؟

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مارسم داریم‌عید نوروز،و شب چله میارن همونم برام‌نیاوردن چه توقعی که هرعیدی بایدچیزی،بیارن شمام زنگ‌ن ...

دقیقا نباید زنگ بزنه

همونی که رسم نداره عیدی بیاره رسم تبریکم نداره

همین حوالی
اوموقت مادر پسره میشینه پشت سر عروسش میگه و پسرشو پر میکنه ک چرا دستت تنگه خرج اضافه کردی

دستش تنگ بود زن نمیگرفت اینجوری شان خانم حفظ میشه از اول باید گربه رو دم حجله کشت مثل من نباشین کا الان جز پشیمونی برام چیزی نمونده زنی که خرج داره ارج داره حتی پیش خانواده شوهرش

دوست من وقتی عقد کرد دخترخواهرشوهرش یک ماه بعد عقد کرد...مادرشوهرش واسه شب یلدا هی میگفت ما رسم نداریم و داماد به میل خودش همه چی خرید رفتن خونه دوستم..اونجا هم خانواده ی پسره حرف نمیزدن و بی محلی میکردن..دقیقا فردا شبش شب یلدای دختر خواهرشوهره بوده میگفت اندازه یه جشن عقد پسره رو تو خرج گذاشتن و ساز و دهل هم اورده بودن

همین حوالی
2706