2752
2734

میشه نگید مگه روز اول ندیدیش روز اول دیدمش خیلی هم پسندیدم الآنم دوستش دارم حتی اینجا هم دارم مطرحش میکنم عذاب وجدان دارم اما فقط روی حساب درد دل وگرنه به روی خودش نمی‌زنم 

خیلی خیلی خیلی پیر و شکسته شده همه ی موهاش سفید سفید شده بعد پوست گونش کلا شل شده افتاده زیر چشمش شل شده یکم افتاده گود رفته خیییلی پیر شده اصلا عجیب غریب انگار یه مرد ۵۰ سالس اما ۳۷ سالشه چه کنم بااین حس بد خدا منو ببخشه اصلا یه حس غریبی دارم نمی‌دونم چرا اینقدر ژن همسرم بد بود پدرمادر و خواهر برادرش خوب موندن خیلی 

صبور باش چيزهاى خوب زمان ميبرد امپراطوری ها يك روزه ساخته نميشوند

پیرش کردی 

سوال بعدی لطفا 

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزم ،ببرش یه ازمایش کلی بده بنده خدا شاید مریضه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

من ۲۷ نه من پیرش نکردم باهاش خیلی خوبم مشکل مالی و مشکل خاصی هم نداریم شغلشم سخت نیست اصلا صورتش آویزون شده 

صبور باش چيزهاى خوب زمان ميبرد امپراطوری ها يك روزه ساخته نميشوند