2752
2734
عنوان

من حوصله مهمون بیشتر از یه وعده رو ندادم

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 55 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهر منم همش توقع داره مهمونی بگیری ودختر پسراش رو دعوت کنی بعد جالبه وقتیم میاد همش از گرونی می ...

دیگه واقعا مهمونی دادن سخته

خانواده شوهر من فقط با دعوت میان خداروشکر

خانواده خودمم همین طور

....
تازه مسافت خونشون با ماهم ۴۵ دقیقه اس خیلی راحت میتونن برن خونشون بخوابن ولی میخوان بمونن 

ببرشون بیرون .

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
2731
دیگه واقعا مهمونی دادن سخته خانواده شوهر من فقط با دعوت میان خداروشکر خانواده خودمم همین طور

منم خانوادم همینجورین اصلا بدون دعوت جایی نمیرن واسه همین رفتار خانواده شوهرم واسم غیرقابل تحمله واقعا عذاب میکشم از وصلت با این خانواده

چند نفرن چکارت هستن خودشون عقلشون نمیکشه یعنی با اوضاع دیگه کسی یه روزم خونه کسی نمیره

والا چی بگم،میشه بیرونشون کنم؟فامیل درجه۱

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
آره نفرت دارم از اینکه خودم شب جایی دیگه بخوابم و بیشتر متنفرم از کسی که شب بخواد خونم بخوابه اونم ا ...

کاملا درکت میکنم عزیزدلم ما هم یه فامیل اینشکلی داریم و میان تا یه هفته میمونن و حتی دس به سیاسفید هم نمیزنن کاملا هم پرجمعیت اخرین باری که اومدن پسر ۱۵ سالش جیش کرده بود تو جاش و همه جا رو به گند کشید اما بازم پررو ان و دارن میان 

نمیدونم ادم چرا باید تا این حد پررو باشه