2733
2734

شوهرم بهم گفت پدر و مادرت اینجا مفت میخورن و می‌خوابن پس توم نباید انتظار خرید داشته باشی نباید بهم بگی برام لباس بخر.💔

خواهشاً نگید طلاق بگیر و یا بگین من بودم جرس میدادم چون اگه راهی بود این کار میکردم 

اینجا گفتم تا به کسی گفته بشم وگرنه مغزم منفجر میشه از این همه درد 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

موضوع چیه ؟ 

با هم زندگی میکنین ؟

🇵🇸🇮🇷🖤 از این به بعد راحت مسخره اش کنین                         به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

چرا این حرفو زده ؟ پدر و مادرت با شما زندگی می کنن؟؟خرجشون با شوهر شماس؟؟

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
شرایط طوری شده که چند ماهه پیش ما هستن تا خونه خودشون آماده بشه 

همه مردا همینن. توام اگه خانوادش خواستن بیان تلافی کن

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
شرتیط طوری شده که چند ماهه پیش ما هستن تا خونه خودشون آماده بشه 

نمیدونم چجوری بعضیا درباره ی یه پدر و مادر میتونن اینجوری حرف بزنن  ،بگو پیری برای همه هست الان خرجوری با پدر و مادرامون رقتار کنیم بچه هامونم در اینده با ما همونجوری رفتار میکنن

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
شرتیط طوری شده که چند ماهه پیش ما هستن تا خونه خودشون آماده بشه 

خونه خواهر برادر دیگه ات نمیرن ؟ 

ایکاش برای چند ماه یک خونه ی کوچیک اجاره میکردن

🇵🇸🇮🇷🖤 از این به بعد راحت مسخره اش کنین                         به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

بگو این چن سال منو بزرگ کردن عین دسته گل دادن دست تو که پر پرم کنی اگه پدر مادر تو بودن هم همین رفتارو داشتی؟

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
شرایط طوری شده که چند ماهه پیش ما هستن تا خونه خودشون آماده بشه 

اگر می تونن، یک خریدی و انجام بدن. این روزها هم می گذره. غصه نخور 

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1