2752
2734
عنوان

فردا باید برم واسه زایمان طبیعی ولی درد ندارم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 25 پست
بنظرم تو اصلا باردار نشو😂

اره واقعا چون اصلا تحمل درد ندارم یکی جلوم پاش درد بگیره من حس میکنم پام قط شده در این حد😂😂

گر جهنم میروی مردانه رو و بدان جهنم را داغی معناست و جنگ را خون ،  در خود ببین بعد بخواه              خلاص🌱                                                                    بچه ها نخندینا ... ! 🕊                                    
ماشاالله خیلی ریلکسی . به قول مادرم هنوز نمیدونی چه خبره و وی در انتطارت    

ارع مطمئنا چون تا حالا تجربه نداشتم برا همین هر چی فک میکنم نمیشه تصور کرد دردشو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارع مطمئنا چون تا حالا تجربه نداشتم برا همین هر چی فک میکنم نمیشه تصور کرد دردشو

عزیزم برو اورژانس بیمارستان دولتی اگه میخوای بری سریع هم بستری میکنن

منم شنیده بودم زیر ۴ سانت بستری نمیکنن من یکم درد داشتم که با ترشح ک رفتم ان اس تی گرفتن و بستری کردن دو سانتم دهانه رحمم باز بود

مردم شهری که همه در آن می لنگند ، به کسی که راست راه می رود می خندند ... 
نامه بستری هم برام نوشته ولی برا بیمارستان شخصی چون دولتی کار نمیکنه ولی من بیمارستان دولتی میرم همو ...

ببرید چون حتما بچه رسیده بوده و به صلاح نبوده بیشتر صبر کرد

بهشون بگید دکتر تاکید کرده باید زودتر به دنیا بیاد

2731
خواهرم داشت از درد میمرد میگفتن برو خونه الان زوده ۲۴ ساعت درد میکشید و زار میزد چون رحمش باز نشده ب ...

نمیدونم میگم احتمالا دکترم ی چیزی میدونسته ک بهم گفت بستری شم میترسم دیر بشه یه وقت مشکلی پیش بیاد

عزیزم برو اورژانس بیمارستان دولتی اگه میخوای بری سریع هم بستری میکنن منم شنیده بودم زیر ۴ سانت بستر ...

منم الان تقریبا یه هفتس ک ترشح دارم ک با همیشه فرق میکنه 

نمیدونم میگم احتمالا دکترم ی چیزی میدونسته ک بهم گفت بستری شم میترسم دیر بشه یه وقت مشکلی پیش بیاد

حالا برو یه معاینه کنن ولی بعیده بستری کنن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
منم الان تقریبا یه هفتس ک ترشح دارم ک با همیشه فرق میکنه 

ن من موکوس دفع مبکردم ی ترشح قهوه ای رنگ

ن من موکوس دفع مبکردم ی ترشح قهوه ای رنگ

منظورت همون پلاگ مخاطیه ک دهانه رحمو میبنده؟ منم همینجوریم بعد معاینه لگن اینجوری شدم تقریبا از یه هفته پیش ک بعد معاینه دکترم گف تا هفته بعد احتمالا زایمان میکنی اگرم نکردی باید بستری شی 

منظورت همون پلاگ مخاطیه ک دهانه رحمو میبنده؟ منم همینجوریم بعد معاینه لگن اینجوری شدم تقریبا از یه ه ...

پس برو بستری شو من با معاینه تحریکی رایمان کردم امپول فشارم نزدم جون دوس نداشتم امپول بزنن برام