2737
2734

این رمان و تازه شروع کردم ولی رمان قدیمی چند تایی خوندم مثل رمانای آلان نبود تو دانشگاه پسر دختره کلاسوراشون بخوره به هم یا پسره حتما مغرور و جذاب باشه و عطر تلخ بزنه اسمش حتما آرتان یا آرشام یا آترین باشه یا دختره بگه رنگ رژم با زندگی گوهم ست شده بود یا حتما دختره چشم رنگی باشه اصلا یه چیزایی تو رمانای آلان می نویسن آدم خندش می گیره والا مام دانشگاه رفتیم حراست طرف و پاره می کنه بخواد به دختره نزدیک بشه بعد اینا تو رمان تو دانشگاه همو می بوسن و رمانتیک بازی در میارن پسره ام میگه یا رژت و پاک می کنی یا من بزور پاک می کنم😑😑😐😐😂😂

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خوندم زیاد رمان خوندم موضوعش یادم نیس ی یاداوری بکن

هنوز شروع نکردم امروز دی جی کالا آورد 

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 
2731
اره خوندم زیاد رمان خوندم موضوعش یادم نیس ی یاداوری بکن

خلاصش نوشته تو نت دوتا پسره عاشق یه دخترم بعد دختره قبلاً نامزد پسر اولی بوده به هم نرسیدن پسره با این که زن داره بازم عاشق اینه بعد برادر کوچیکه هم عاشق همین دختر شده

دانلود میکردی من همش پی دی اف خوندم

اخه کتاب یه چیز دیگس

2740
می‌خوام کتاب بخرم که رمان باشه قشنگ هست معرفی کنید 🥺

از دیج ی بگیر چند تایی هست منم می خوام بگیرم انتشارات شقایق هستن

می‌خوام کتاب بخرم که رمان باشه قشنگ هست معرفی کنید 🥺

زیبای عرب از سهیلا بامیان  قلب سنگی  باور آفتاب از فهیمه رحیمی