2737
2734
عنوان

به چشم و نظر اعتقادی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 26 پست
ای وای، خدا هیچ کسو گرفتار این بیماریا نکنه  بیچاره سختی های پیری رو بکشه یا این بیماری رو

اخه ناراحتیم از اینه سنی نداره هیچیش هم نبود

همسن هاشو من میبینم اکثرا سالم و سرپا هستن

خودش غذا میپخت میخورد تمام کارهاشو خودش میکرد

حالا همش افتاده رو تخت یا تو بیمارستان

دلم براش کبابه و کاری از دستم بر نمیاد😭😭😭

میدونم که نباید دوست داشته باشم اما...چرا اینقدر نادیده گرفتنت سخته؟!  🌹این کاربری دست دو نفر میباشد🌹
کدوم شهری عزیزم؟؟ الان اینجور آدما خیلی کمن  اکثرا به خاطر پول این کارو میکنن اونم ک‌ اثر ندار ...

من تهرانم

اما اگر مجازی هم قبول میکنه باهاش تماس میگیرم

با پول هم مشکلی ندارم پرداخت میکنم

میدونم که نباید دوست داشته باشم اما...چرا اینقدر نادیده گرفتنت سخته؟!  🌹این کاربری دست دو نفر میباشد🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تهرانم اما اگر مجازی هم قبول میکنه باهاش تماس میگیرم با پول هم مشکلی ندارم پرداخت میکنم

عزیزم ایشون قزوین هستن، شمارشونو میدم تماس بگیرین 

بگین که فامیلمون چشم خوردن به شدت بیمار هستن 

برای چشم خوردنشون یه دعا بنویسین 

خودشون موبایل ندارن پسرشون جواب میدن 

بعد که نوشت حاضر کرد بگین من دسترسی ندارم 

اگه ممکن بود پسرشون براتون پست کنند

2731
عزیزم ایشون قزوین هستن، شمارشونو میدم تماس بگیرین  بگین که فامیلمون چشم خوردن به شدت بیمار هست ...

اهان بعد باید اون دعا رو برد نزدیک بیمار؟؟

بیمار الان بیمارستانه شهر دیگه ای هم هست

باید ببرم پیشش یا پیش خودم نگه دارم کافیه؟؟

عزیزم ایشون قزوین هستن، شمارشونو میدم تماس بگیرین  بگین که فامیلمون چشم خوردن به شدت بیمار هست ...

پول باید پرداخت کنم؟؟

عزیزم چرا رفتی یه شماره ازشون به من بده

خواهشا نرو جواب منو بده

اهان بعد باید اون دعا رو برد نزدیک بیمار؟؟ بیمار الان بیمارستانه شهر دیگه ای هم هست باید ببرم پیشش ...

فک کنم سه تا میده، یکیش باید پیشش باشه، مثلا ببندین به روسریش، یکیش رو خیس میکنین تو آب میدین بخوره، یکی هم با اسپند میسوزونین، میگیرین دور و برش

2740