2733
2739

چرا میخواید معروفشون کنید؟!به درآمد چنین احمقایی اضافه نکنید بابا 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین این حیوون هم بلاگر نمیشه فردا!

اینارو بلاک و ریپورت کنید

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2731

یکی توضیح بده چخبره

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...
2740

این عوضی هارو دنبال نکنید خواهشا قصدشان همینه 

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶

زنش هم خیلی خوشگل بود 

از علی عنتر یاد گرفته ک پولدار بشه 

جوونیمون فدای پسرات 😍😍😍یا فاطمه الزهرا                   پسر اسم پدر رو حفظ میکنه♥️♥️♥️♥️♥️♥️اما دختر خود پدر رو حفظ می‌کنه 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 ب امیدی روزی ک انقدررررر پولدار بشم تا بتونم دختر دار بشم 😍

دیدمش قشنگ مشخصه زن اول اصلا رازی نیست اصلا می‌گفت به خاطر یک سری مشکلات اجازه دادم 

باردارنیستم میخام انرژی های مثبت رو جذب کنم ان شالله تاعید من دوقلو باردارم شد ولی بدتر شد ازدستش دادم
2706