2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شاید شوهرت احساس خطر نکرده که ممکنه تو و زندگیش رو از دست بده اگر برای شوهرت ارزشمند باشی و دوستت داشته باشه دست از این رفتاراش برمیداره و اگر دوستت نداره زندگی با مردی که ارزشی برای همسر و زندگیش قایل نیست چه فایده ای داره؟
اگه شرایط جدا شدن نداری حساس نشو به کارای شوهرت خودتو بزن به بی خبریو بیخیالی تا میتونی ازش پول بکش پس انداز حتی شده سرپا خودت وایسا بعد دستت پر شد پدرشو در بیار زندگیو براش زهر کن
دختر عمه ی منم مث تو بود همش حرص میخورد خودشو فقط خراب میکرد ولی بعدش به حرفای من گوش داد تا تونست از شوهرش پول کشید خرج خودش کرد پس انداز کرد جیبش که پر شد سرکار رفت بعدم شوهرو از زندگیش انداخت بیرون الان شوهره دنبالش له له میزنه ولی دختر عمم میخواد طلاق بگیره
با دیدن بعضی زن ها از زن بودن خودم بیزار میشم...عزیزم یعنی تو میخوای تا آخر عمر نگران این باشی که شوهرت با کدوم زنی داره حرف میزنه و صمیمیه!!!!؟؟!! نگرانی پرده ها نریزه!!!؟!! قوی باش عزیزم...من اگه جات بودم قیامت میکردم... کاری نکن که شوهرت فکر کنه مجبوری باهاش زندگی کنی حالا به هر قیمتی...طلاق بگیر...زندگیتو بساز...برو سر کار...دوباره ازدواج کن...تجربه ثابت کرده مردهایی مثل شوهر تو عمراً آدم نمیشم...یبار زنده هستی و زندگی می کنی...عمرتو الکی هدر نده...مهریه نداری؟
سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
یه مدت هر طوری شده لااقل به اندازه یه اجاره کردن خونه پول پس انداز کن .بگرد هر طوری شده کاری برای خودت پیدا کن .چرا شرایط طلاق نداری عزیزم؟شرایط خورد شدن و نادیده گرفته شدن و مظلوم واقع شدن رو داری؟ همسرت خودش نمیخواد تغییر کنه و براش مهم نیست تو اذیت بشی یا نه . حالا که خوشبختانه بچه نداری بشین تصمیمت رو بگیر . جدایی که بهتر از این زندگیه
چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....
2706