2733
2734
کلا هرچی درمورد هرکی گفتم سر خودم اومد😂

فکر میکردم فقط من اینجوریم و تا ب یکی بخندم سرم میاد😒. پس تنها نیستم

سلام عزیزدل میشه برا حاجت رواییم صلوات بفرستی🙏محتاج دعاتونم💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زنداییم 

اخلاق بد لوس خبرچین به خاطر رفتارش همه از فراری بودن.... 

بعد داییم عاشقش شد (میشه دختر عموی مامانم)

داییم یه پسر قد بلند اندام ورزشکاری و بور خوشگل 

اصلا وقتی گفت همه تعجب کردیم الانم خانومش بارداری😂😁

مارا با بی وفایان  صنمی نیست.اگه قیامت قصه باشه من تو رو کجا ببین امشو و یادت دواره  دلم تنگه بی قراره ،امروز دواره جور هرشو،یادت حبس ای اتاقه،در و دیوارِ دلم،کوچه و کوچه ی خیالم،گشتی قصیله خوده،ایییی ظالممم🙂🖤ظاهری آرام دارد باطن طوفانیم،کاربری از ۱۶ ام دست دو نفره مسی و زهرا
2731

لطفا اینقدر عقده ای نباشین شما هم میتونستین صبر کنین تا یه مورد بهتر بیاد سمتتون

هـے تواز اینکه امروز مورد توجـہ همـہ هستـے خوشحال نباش   تیتر اول روزنامه کاغذ باطلـه ی فرداست ‌ـ๛☠🚮‏《 یکم که بزرگ شی و عقلت برسه،عین پرگار دور خودت یه دایره میکشی و هر کسی رو راه نمیدی توش!                                                                          

حالا خدا نکنه خودم بدبخت شم

ولی خب بله داشتیم دختری ک واقعا قیافش جالب نبود و یه پسر بسیار بلندقد و خوش هیکل و خوشگل گرفتش...یعنی همه کپ کرده بودن این پسر با این قیافه چطور اومده خواستگاریش

و امیدوارم خوشبخت باشن البته..چون دختر نجیب و پاکی بود

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤
منکه نه ولی مامانم یوقتی قبلاتوعروسی یکیودیده بودمیگه باخودم گفتم کدوم خونه خرابی اینومیگیره الان ا ...

وای🤣🤣🤣🤣

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤
از لحاظ ظاهری صفره واقعا  اخلاقش ام بد نیست  میگن انگار طلسم کردن

نه عزیزم طلسم‌چیه مثل مادربزرگا میگی😅

اگر با طلسم کار آدما راه میفتاد الان هیچکس مشکل و گرفتاری نداشت یا همه به عشقشون میرسیدن.

اون دختر لیاقت داشته و خدا بهش نظر کرده

2706