2733
2771
عنوان

۶سال پیش که اومدم نی نی سایت...

591 بازدید | 42 پست

بچه ها ۶،۷ سال پیش با سرچ درباره ی مطلبی،به نی نی سایت برخوردم

اینقد جذاب بود اونموقع برام که بزور جلو خودمو میگرفتم عضویت نزنم

واقعا اونموقع تاپیکا خوب بودن

الان هیچ کدومو دوست ندارم 

تاپیک پوچ شده اکثرشون دروغه

های، اینجا هم دیگه سرگرمی نیست

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

اره واقعاااا قبلنا خیلیی بهتر بود 

الان فقط شده مادر شوهر و خیانت و حس ششم 

وقتی قهوه میخوری، از تلخیش لذت میبری...                      اما وقتی بادوم بخوری و تلخ باشه میندازیش دور... چون از بادوم انتظار تلخی نداری! بحث بحثه انتظاره 🌚✨

آدم دوست داشت اصلا دعوا هم میکردن دعوا بودااا نه مثل الان که😂

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

دقیقا آدم دیگه دوس نداره بیاد 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
قبلا یه حال هوای دیگه داشت راست میگی 

هعی آره

اونموقع میتونستم از صبح تا شب اینحا باشم الان اینقد دیر به دیر میام وهیچ نامیدیم خوب نیس

مثلا همین امشب

پربازدید که چرت کامل

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
هعی آره اونموقع میتونستم از صبح تا شب اینحا باشم الان اینقد دیر به دیر میام وهیچ نامیدیم خوب نیس م ...

خیلی مزخرفن پربازدیدا 

تو منو فراموش کردی یجوری که انگار من ناهار هفته ی پیشت بودم ، یا یکی از همکلاسی های کلاس اولت که باهاش زیاد حرف نمیزدی ، مثل اسم یه شخصیت تو سریالی که چندسال پیش دیدی ، تو منو فراموش کردی خیلی راحت : ))
2706