2733
2734
عنوان

سیزده سال پیش چنین روزی موقع اذان مغرب بابام برای همیشه چشاشو بست

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 32 پست
خدا رحمتشون کنه
:((
*و اگر خداوند، (براى امتحان یا کیفر گناه) زیانى به تو رساند، هیچ کس جز او آن را برطرف نمى‏سازد; و اگر اراده خیرى براى تو کند، هیچ کس مانع فضل او نخواهد شد! آنرا به هر کس از بندگانش بخواهد مى‏رساند; و او غفور و رحیم است* سوره یونس-107

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا انشالله همه رفتگان جمع رو بیامرزه
یک فاتحه براشون بخونیم
انشالله روحشون در آرامش باشه
*و اگر خداوند، (براى امتحان یا کیفر گناه) زیانى به تو رساند، هیچ کس جز او آن را برطرف نمى‏سازد; و اگر اراده خیرى براى تو کند، هیچ کس مانع فضل او نخواهد شد! آنرا به هر کس از بندگانش بخواهد مى‏رساند; و او غفور و رحیم است* سوره یونس-107
2731
روزهای عید خیلی سخته
تو کما بود ولی وقتی بعد از سال تحویل رفتم پیشش چشاشو باز کرد و اشکش اومد
اون صحنه یادم نمیره
کسی هرگز نمیداند چه سازی میزند فردا ؛ نمیدانم چه شد دیروز چه میدانی تو از فردا ؛ همین یک لحظه را دریاب که فردا میشویم تنها
وقتی از لای در آی سی یو میدمش که داشت تموم میکرد خیلی برام سخت بود
خدایا به هیچ دختری نشون نده
کسی هرگز نمیداند چه سازی میزند فردا ؛ نمیدانم چه شد دیروز چه میدانی تو از فردا ؛ همین یک لحظه را دریاب که فردا میشویم تنها
از همه دوستام از همدردیتون ممنونم
امیدوارم خدا به شما سلامتی بده
ستی جون ممنونم
2738
خدا رحمتشون کنه
بابای منم شدیدا مریضه
براش دعا کنین
۲ ساله خونه نشین شده
عمل قلب کرد ، وسط عمل گویا سکته مغزی میکنه، ازون به بعد فراموشی گرفت
تاثیر مواد بیهوشی بود
ﺘﺎً اللهم عجل لولیک الفرج
هیرداس جون امیدوارم خدا پدرتون رو شفا بده ، و روح همه پدرایی که از این دنیا رفتن رو شاد کنه ، منم 3 اردیبهشت سال 76 پدرم رو از دست دادم ،17 ساله که پدرم رفته با کلی آرزو در دل، حتی ازدواج بچه هاشم ندید
زندگی قصه تلخیست که از آغازش بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم...