2752
2734
عنوان

به نظر شما برخورد من با خیانت همسرم درسته؟ کاری نکنم که پشیمون بشم :(

| مشاهده متن کامل بحث + 1863 بازدید | 341 پست
به نظر من هرچی که میخواد رو بزار به نامت کنه وشما هو این بارو بگذر واقعا بگذر و یه فرصت دیگه بهش بده اما خونه وماشینو حتما به نام خودت کنی خیلی بهتره
کاردار ما به فکرکارماست فکر ما در کار ما آزارماست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نیوفر جان یه چیزیم بگم فکر میکنی دوست خوبی برای همسرت بودی؟ به نظرت یکم سختگیر نبودی که اونم رفته با کس دیگه ای که به قول معروف پایش باشه؟
تولدت یعنی روز میعاد من و خدا.بالاترین معجزه ی زندگی من ،پسر قشنگم به دنیا خوش آمدی
کارش توجیه نداره و خیانت خیلی بد و زشته ولی قطعا یه ریشه ای هم داره چون شوهرت از اول که اینجوری نبوده
تولدت یعنی روز میعاد من و خدا.بالاترین معجزه ی زندگی من ،پسر قشنگم به دنیا خوش آمدی
حتما دوست داره که میخواد همه چی رو بنامت کنه شک نکن فقط جوری رفتار کن که تادانی که پس میده یادش بمونه و دیگه جرات نکنه سمت این کارا بره تکلیف این سعبدم معلوم کن
کاردار ما به فکرکارماست فکر ما در کار ما آزارماست
میدونید من الان حال روحیم خیلی خیلی بده در عرض یک هفته یی که این اتفاق افتاده تقریبا یه شب در میون باید برم بیمارستان زیر سرم. چون هر چی میخورم حالم بهم میخوره وزنم ناگهانی 5 کیلو اومده پایین
رب هب لی من لدنک الذریه الطیبه انک سمیع الدعا رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین
2706