2752
2734

من با ۲۰ سال و ۹ ماه سابقه امسال خودم رو بازنشست کردم. اینقدر حقوقش کمه که خستگیه این همه سال کار کردن مونده رو تنم. اصلا یه حال خرابی دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا اين كارو كردي  حقوقت چقدر شد

چون ۲۰ سال با تمام وجود کار کردم. یعنی از همه چیزم مایه گذاشتم. دیگه تموم شدم به معنای واقعی.

توی یه کار پر استرس و پر مسئولیت بودم با حقوق کم و کارفرماهای بیز انصاف‌.

حقوقم هم الان ۶ و خورده ای. خورده ش رو نمیدونم چقدره. هنوز دقیق اعلام نکردن بهم

سلام خانمی،،پیامهاتومیخوندم اینکه قرص اعصابت رو ترک کرده بودین،،توروخدا منوهم راهنمایی کن من 11روزه ترک کردم خیلی حالم خراب میشه استرس واضطراب شدید منو از پای درمیاره،،شما چیکار کردید

سلام خانمی،،پیامهاتومیخوندم اینکه قرص اعصابت رو ترک کرده بودین،،توروخدا منوهم راهنمایی کن من 11روزه ...

سلام. نباید یک دفعه قرصها رو بگذارید کنار. کار اشتباهیه و خیلی حالتون بد میشه. باید زیر نظر پزشک  به تدریج و کم کم دوز داروها رو کم کنید. 

2706