2733
2734
عنوان

سلام. خانومای متاهل. مود شوهر شما هم بستگی به همون داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 62 پست

حالا من مدت هاست فهمیدم شوهر من برعکسه تا وقتی نیاز داره مهربونه وقتی رفع میشه تغییر میکنه 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه والا خب یکم مهربونتر و لطیفتر میشه ولی در کل همیشه آروم و خوبه

خب پس باز تاثیر خودشو میذاره.

شوهر من که تا دوسال همیششه خوب و عاشق بود.

ولی الان دیگه با اون کار ، عاشق تر میشه

2731
پس دیگه عشق نمیشه گفت. تغییرات هورمونیه دیگه

اسمش رو هرچی بذاریم مهم نیست

مهم اینه ب نفع خودمون و زندگیمون ازین اتفاق استفاده کنیم

وقتی نقطه ضعفشو رو شناختید بهش بها بدید و ازش بهره ببرید⁦✋🏼⁩😁

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱

هی نه کامل ولی تقریبا

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
نه مردا متفاوتند بعضی ها رابطه براشون مهمه بعضیا شکم مهمه بعضیا حفظ عزت و احترام براشون مهمه ...

شوهر دختر خالم اینجوریه...خیلی بده به نظرم

به زور میخوان برای خودشون احترام بخرناذیت نمیشی؟

من انقدر حرصم میکیره از این مردها....دختر خالم حتی شوهرش هم نیست میخواد در مورد شوهرش حرف بزنه اول اسمش آقا میزاره🤢

من ولی شوهرشو اسم کوچیک صدا میکنم😂😂😂البته در نبود شوهرش

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین
2706