2733
2734
عنوان

بی بی چکم سرکارمون می ذاره

| مشاهده متن کامل بحث + 91 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم منم بی بی چک مدیکورم هاله انداخت بهش محل ندادم دو سه روز بعدش یه مارکه ایرانی ازین داغونا گذاشتم دو خطه شد..یدونم مدیکور گذاشتم اونم سریع دوخطه شد..البته شب گذاشتم دوتاشو نه ناشتا..بعدش آز دادم ۲۲ بود و مشکوک..دو روز بعد رفتم تکرار رفت بالای ۲۰۰..نگران نباش ان شالله بارداری..بذا از وقت پری بگذره کم‌کم یه روز..من خودم شبی که باید پ میومد و نیومد گذاشتم که بعدش رفتم آز مشکوک بود
سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
سونو ام رفتم..داخل رحمیه..ولی هنوز خیلی گوگولیه ضربانشو نشنید
سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
یه سری حالتها مخصوص پ..من خودم بیشتر علائم بارداری و پ یکیه..فقط از یه راه میفهمم پ داره میاد قبل باز شدن ترشحاتم کرم رنگ میشه..اینو تازه کشفیدم
مدیکور اگه بلافاصله خط دومش اومد یعنی مثبته..یعنی همون لحظه که نمونه رو ریختی نهایت تا ۱ دقیقه..بعدش احتمال اینکه کاذب باشه زیاده..منم گولشو زیاد خوردم..چون نزدیک خونمو مارک دیگه ای نبود مجبور شدم همینو بخرم..فقط چون خط دومش سریع افتاد امیدوار شدم
پس بذا از موعد پ یک روز بگذره..بعد نمونه رو ریختی‌نگاهش کن ببین چقد میکشه رنگی شه..مدیکور کمرنگ یعنی بتای پایین و مشکوک..حیاسیتش ۲۰..منم رفتم آز ۲۲ بود
ژینا جان از خون از همه چی مطمعن تره شما شما اگه فکر میکنی اشتباه شده ازمایش خونت تکرار کن بیبی چک زن دایی من مثبت شد ازمایش خونش منفی بود دکتر بهش گفت بعضی وقتها که عفونت داشته باشی هم مثبت کاذب نشون میده بی بی چک
Lilypie Maternity tickers
2706