2733
2739

چه طور با این قضیه کنار میاین؟ مخصوصا اگه ببینید پدرشوهرتون علاف تو قهوه خونه ها در حال خوشگذرونی با رفیقاشه بعد شوهرتون وظیفش میدونه هر ماه کمکش کنه؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

و مادرشوهرم مدام اثاث خونه عوض میکنه در خالی که همسرم به من میگه همین وسایل جهازت خوبه ( مال ۱۵ سال پیشه ) و میگه مادرم به خاطر عروساش باید بروز باشه اما تو کسی خونت نمیاد!!! فامیل منا جز کس به حساب نمیاره 😕

چقدر کمک می کنه؟

هر چی بتونه به خدا دلم میسوزه پدرش زمانی که وضعش بهتر بود و ما هیچی نداشتیم ریالی کمک نکردمون خیلی سختی کشیدیم حتی کادوهای عروسیمونا برداشت ما داریم پس میدیم 

2740
من واقعا مشکل ندارم با این موضوع چون بشدت به دعای پدر و مادر خودم و همسرم اعتقاد دارم و اینکارو میکن ...

حتی اگه پدر شوهرت مثل پدرشوهر من بوده باشه و  موقعی که وضعش خیلی خوب بود و مثلا ما کلی قرض و بدهی داشتیم و ازش قرض خواستیم قهر کرد و کلا تو زندگی ما هیچ کمکی نکرده هیچیییییی همیشه هم گفته جوونا باید سختی بکشند بازم راضی هستی شوهرت کمک کنه؟ مخصوصا اگر پدرشوهرت بفهمه مثلا شوهرت ماشین به نامت زده و قیامت کنه که باید یا پول ماشینا بدی یا اونا به شوهرت برگردونی؟؟؟ 

با هم صحبت کردی ؟

بله عزیزم اما از بچگی تو گوشش کردند که پسر باید از پدر و مادر نگهداری کنه و کلا همسرم عذاب وجدان داره با اینکه پدرشوهرم از جوونی دنبال رفیق بازی و خوشگذرونی بوده بهترین حقوق را داشته همه را خرج دوستاش وخوشگذرونی خودش کرده 

باید با سیاست زنانه، برای خونه خرج بتراشید. رک بهش نگو. مثلا طلا بخر یا وسیله قسطی بردار.

عزیزم فرقی براش نداره اول باید خرجی اونا را کنار بگذاره بعد اگه موند برای خونه خرج کنه اونا الویت هستند

حتی اگه پدر شوهرت مثل پدرشوهر من بوده باشه و  موقعی که وضعش خیلی خوب بود و مثلا ما کلی قرض و بد ...

شاید باورت نشه ولی خانواده شوهر من حتی کادو عروسی هم ندادن هزینه ازدواجم خودمو همسرم دادیم حتی هزار تومنم ندادن وضعشونم خوبه ولی خدا به خودمم داده با اینکه از صفر شروع کردیم صفر صفر صفر 

2706