2733
2734

ب حرف ک میزنن میبینی همه میگن دختر خوبه هیشکی بی دختر نباشه 

بعد الان میخاستم برم سونو اینقد گفتن پسر باشه فلان باشه 

بخدا با استرس رفتم داخل سونو بچه امم دختر بود ادم نمیزارن ی ذوق کنه 

بهم‌نتوپین لطفا ی ذره نزاشتن ذوق کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر کسی لیاقت دختر دار شدن و نداره البته ببخشید میگم خیلیا که اینجوری میگن کلا لیاقت بچه دار شدنم ندارن 

ایشالا سلامت باشه :)♥

گر جهنم میروی مردانه رو و بدان جهنم را داغی معناست و جنگ را خون ،  در خود ببین بعد بخواه              خلاص🌱                                                                    بچه ها نخندینا ... ! 🕊                                    
2731

لیاقت میخواد که اینا ندارن، کسی که از دختر بودن بچش ناراحت میشه بی لیاقت ترین انسان روی کره زمینه مگه میشه از بدنیا اوردن هم جنس خودت ناراحت بشی

خدایا برایم بخواه که، بشود، برسد، بیاید، درست شود، خوب شود خوبِ خوب🌱❤️

بچه رحمت خداست دختر .پسر نداره 

اتفاقا چهار روز دیگه خدایی نکرده مریض بشی دخترت یه لیوان اب میده دستت 

باید با اون حالت کارای پسرتم انجام بدی 😂😂😂

کاربری دست ۳ تا خواهره❤
Pچكار به حرف مردم داري. پسرم باشه يه چي ميگن. فقط سالم باشه و بس

بخدا ی بغضی تو گلومه میخام فقط گریه کنم

ن از اینکه دختره شکر سالم باشه بسه برام 

برای خیلی این حس بد 

هر کسی لیاقت دختر دار شدن و نداره البته ببخشید میگم خیلیا که اینجوری میگن کلا لیاقت بچه دار شدنم ندا ...

مرسی عزیزم چی بگم 

شوهرمم گفت گند زدی 🥲

منم گفتم اولا نگ دست منه دوما چ گند زدنی سالم و صالح باشه 

بخدا خودشون ی پسر چی میکنن ب مادرشون 

لیاقت میخواد که اینا ندارن، کسی که از دختر بودن بچش ناراحت میشه بی لیاقت ترین انسان روی کره زمینه مگ ...

من نه بخدا اینقد قبلش میگفتن بری خوش خبر بیای انگار دختر بودن بد خبریه با استرس رفتم داخل سونو نزاشتن ی ذره ذوق کنم و این حس بد تا عمر دارم باخامه و فراموشم نمیشه 

برای من مهم سالم بودن بچمه 

یکیش مادر خودم من بیاد ندارم یه بار یه چیز برا دختراش خرید باشه یا نگران اینده دختراش باش ولی برا پسرا و عروسش میمیره بعد دو سال پیش سکته کرد یدونه از پسراش و عروساش یه لیوان اب دستش ندادن یه هفته تمام بیمارستان بود عروساش دونبال عشق حال مسافرت بودن حتی هزینه بیمارستان ندادن بعد ما دخترا  بهش رسیدیم تا سرپا شد ولی اخرشم برا پسراش میمیره 

بچه رحمت خداست دختر .پسر نداره  اتفاقا چهار روز دیگه خدایی نکرده مریض بشی دخترت یه لیوان اب می ...

اره بخدا دختر دلسوزه مادره ولی دیگه چ میشه کرد همو جهان سومی ک سومی 

2706