2733
2734
عنوان

تاپیک جنجالی امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 61712 بازدید | 246 پست
انگار کلا دو تا دیدگاهه یکیش همینه که با حوری و جن ازدواج کردن یکیشم اینه که با خواهراشون ازدواج کردن که دومی منطقی تره! حالا در مورد حرومیش هم فکر نکنین اون موقه که اسلام نبوده بعدشم مجبور بودن مجبوووور! الانشم که الانه ما مجبور شیم تنها خوراکی روی کره زمین گوشت سگ باشه ازش میخوریم :|
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ی سری هم میگن قبل ادم هم انسان بوده ولی من خودم برام قابل قبول نیست
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
2731
اینها گفته های کافرهاست .چی میگین شما.حضرت ادم و حضرن حوااولین انسان هابودن.اون دوتافرشته هم به خواست خداوند به شکل انسان وگدراومدن.حقیقت همینه‌.انسان های اولیه چیه.حتمن شمام باور کردید.تازه اونا میگن انسان تکامل یافته ی میمونه....داروین..... اینا همش دروغه .....قران وخدا رو ول نکنید برید این حرفا رو گوش بدید....
سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
2738
حضرت آدم و حوا اولین انسان های برگزیده بودن، نه اولین انسان ها، پس این یه احتمال هست که آدم های دیگه ای هم بودن برای تولید نسل، به فرض هم که آدم دیگه ای نبوده باشه، از کجا معلوم ازدواج خواهر و برادر اون موقع هم حرام بوده، شاید بعدا تو ادیان بعدی خدا حرام اعلام کرده، مثل خوردن شراب که حتی اوایل اسلام هم حلال بود و خدا کم کم حرامش کرد
خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
شقایق اون فرضیه داروین نظریه نشد چون رد شده😐
هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
این نظریه تون رد میشه ک انسان های دیگه ای بودن ک وحشی بودن. خب هابیل و قابیل چطور با یه زن وحشی ازدواج کردن و چرا ژن اون وحشی ها تو فرزنداشون نیومد
دوره ای شده ک باید بگیم ”معذرت میخوام که تو غلط کردی” :\
گلنوش تو قرآن نوشته که فرشته ها از خدا میپرسن باز میخوای انسان خلق کنی تا روی زمین فسادو جنگ و تباهی به وجود بیارن؟
ولی ادم و حوا کاملترین نوع نسل بشرن که البته به مرورکاملتر شدیم تا شدیم ماها و الان در خدمتتونیم
من سرچ کردم روایات مختلفی اومد یکی میگفت که اول با فرشته ازدواج کردن وبعد با اجنه یک دیدگاه دیگه میگفت با خواهر ای خودشون ازدواج کردن و بعد از اون دیگه ازدواج محارم ممنوع شده .یک روایت دیگه میگفت که قبل از آدو و حوا روی زمین آدم های دیگه بودن و با اونا ازدواج کردن
2706