2752
2734
من دو سالم بود که پدر برام تموم شد،برای همین نمیدونم داشتنش چه مزه ای داره خدا پدرت رو رحمت کنه،براشون دعا و قرآن بخون آروم بشی
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
دلم بابا میخواد دلم بغل بابای مهربونمو میخواد به تک تک واژه های بابا گفتن دخترها حسودیم میشه خدایا من حسود نبودم ولی بی پدری حسودم کرد یا رقیه س
پدرم رفت و از رفتنش عجیب دلتنگم. پدرم رفت و من ماندم و یتیمی و تنهایی
کدوم پدر! اگر منظور اون مردی که تو تولد من نقش داشته،من به پدری قبولش ندارم
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
2731
دعا کن،قرآن بخون،نماز بخون،آروم میگیری
هیشکی نمی فهمه
من 6ماه تموم برای زجرکشبرن کمتر پدرم سوره ملک خوندم
6ماه تموم عدیله خوندم
6ماه تموم عاشورا خوندم
6ماه تموم یا علی و یا حسین گفتم
خدایا کاش بابام زنده بود و روز دختز بهم تبریک میگفت
کاش بابام زنده بود سالم بود میپریدم بغلش و بوسه بارونش میکردم
به این فکر کن که پدرتون بدون درد الان یک جای خوبه،آرام و آسوده،تو آرامش برای آرامش خودت دعا کن،قرآن بخون،نماز بخون،دل آرام گیرد به یاد خدا مطمئنن پدرتون با عذاب شما ناراحت میشه
منم یه پست دیدم یکی نوشته بود بابام الان بهم پیام داده دخترم روزت مبارک.. میخواستم بمیرم.. منم بابا ندارم.. دیگه هیچکس بهم نمیگه دخترم
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
نه عزیزم،شما پدر خودت رو دیدی،همه مثل پدر شما نیستن،مرد واقعی نمیخوام با درد دل خودم تو تاپیکت اذیتت کنم عزیزم
هما اینارو به خودم میگم ولی بی پدری خیلی سخته قربون دل خانوم حضرت رقیه س بشم فقط این خانومه که گاهی مرهم میشه واسه دل شکستم
من یک عمره حضرت علی پدرمه درد دل باهاش آرومم میکنه حس میکنم سایه اش رو سرمه تو هم امتحان کن،آروم میشی
پدر من وقتی من دو سالم بود،زن و دوتا بچه رو ول کرد و رفت دنبال مواد،
2706