2752
2734
سارا جون دقیقا مشکل من همینه اصلا نمیتونم بفهمونم که میفهمم ولی از روی سخاوت این کارم میکنم تو رو خدا اگه میدونید بگید چه راه حلی دارید مشکلم کلا حل بشه
اگر حوصله ندارید بچه دار نشوید .بچه نیاز به حوصله و وقت فراوان دارد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مدتیه فهمیدم که کلا اطرافیانم نه تنها که نظر خوبی نسبت بهم ندارن (که مهربونه یا سخاوتمنده یا فداکاره یا بزرگواره) تازه کاملا میدونن ضعیفم و ناتوان .
2731
منم چند تا خانواده رو عادت دادم هر ماه دعوت کنم بعدشم سفره آنچنانی بچینم و متنوع باشه حالا واقعاً نمیرسم و بعد از رفتنشون متوجه کمر درد و پادردم میشم .الان واقعاً نه موقعیت مالیش رو داریم نه توان جسمیش رو دارم نه تنوعی دارم براشون به اجرا بزارم بهم بگن خوب ،تیکه میان که فلانی اومد و رفت و فلانی دعوتمون کرد تل گرام میکنن که ما همه خونه فلانیم رابطم رو کلاً کم کردم .هم کمتر میرم هم کمتر بیان چون من خیلی اذیت میکردم خودم رو
با تعریف کردن هم میتونی مثلاً پیش دوستت بگو خواهرم شورش رو دراورده هی بهش لطف میکنم بدتر میشه دلم براش میسوزه براش کارشو انجام میدم و در عوض منم انتظاراتی دارم نمیکنه یه بار یه کادو بخره برای من .بعدم دوستت میره برات کادو میخره ،اگه زرنگ باشه عمراً اینکارو نمیکنه
مثلا من خیلی برای پسرم که بد خواب بود و بد قلق صبوری به خرج میدادم و حوصله میکردم و شوهرم هم دریغ از سر سوززززززززن که کمک کرده باشه حتی ده دقیقه بچه رو نگه نمیداشت من حمام برم و هرگز شب بیداری کمکم نکرد ولی دریغ از یک بار تشکر یا تعرف از من که زنم خوبه و صبوره و ... تازه وقتی از فرط خستگی داشتم غش میکردم انتظار شام و نهار به موقع داشت و اگه نبود شاکی میشد و تا مدتها به روم میاورد باورتون میشه ما به ندرت در حد سالی 3- 4 بار غذای حاضری میخوریم .تازه اگه الان همینو به شوهرم بگم کلی بد میگه و ایراد به غذاهام میگیره انگار رستوران باشه انتظار داره
یارا منم همینطورم دقیقا بعد که میرن من موندم و یه خونه کثیف و یه عالمه ظرف و برنامه هایی که بهم ریخته و یه بچه کوچیک با هزار تا کار.
من غیر مستقیم بهشون میگم ولی نمی فهمند. بخدا تو رو در بایسی می مونم . با بچه کوچیک خیلی سخته منم دست تنهام. یک مدت که سواری میدی همه می خواهند سوار شند بخدااا. دوستم خونه نداشت هفته سه شب خونه مابود. حالا خونه گرفت یکبار مارو گفت والسلام. به روی خودشم نمیاره یکسال رفت و اومد
خاله جون کارهای پست آخرت که اشتباه محض بوده عزیزم .من از شوهرم کار میکشم وقتی مهمون دارم غذا و آشپزخونه با من سالن و دستمالکشی با شوهرم .من وقتی خونه نیست بچم رو حموم میبرم وقتی میاد بهش میگم که دیگه این کار رو نمیکنم تا بدوم سشوار بیارم و حوله بچه بپوشم خودم مریض شدم .یا اینکه من تو مهمونیام همش تو بدو بدو ام سعی میکنم به همه خوش بگذره خودم همه کارها رو انجام میدم همیشه میپرسن کمک کنیم میگم نه همه چی آماده است .حالا چند وقت که واقعاً نیاز داشتمکسی کمکم کنه مهمونی جمعیتی بود اطرافیان بعد از مهمون اصلیم اومدن داغون شدم .غریبه ها رو نمیخوام کمکم کنن منت رو سرم بزارن اما شوهرم خودش که وضعیتم رو میبینه کمکم میکنه
لاریسا میدونم این درستشه اما از اونجایی که خودم مشکل دارم بعد دچار عذاب وجدان میشم و حتی ممکنه بعدش زنگ بزنم و ازش عذر خواهی کنم تا این حد داغونم
مشکل اصلی ما اینه که همه رو به خودمون ترجیح میدیم .رفته بودم مراسم مادر دوستم اینقدر گریه کردم که تا چند روز سردردو حالم بد بود شوهرم دعوام کرد که فردا کور میشی میوفتی رو دستم .حالا دختر عموهاش میخوردن تو مراسم من دلم نمیومد چسبیده بودم به دوستم و پا بپاش گریه کردم
2706