2733
2734
نه آبش بود هنوز. اما چون رشد نکرده بود یکم کم شده بود. آزمایش ptt هم دادم طبیعی بود. برا اعقاد خون یه چیز دیگه است؟
تا خدا نخواهد برگ از درخت نمی افتدو نطفه ی جان نمیگیرد. برای سلامتی همه نی نی ها.. ... ...اللهم صل علی محمد وآل محمد.........
سلام آنه جان...انشالله این سری بارداری موفقی داشته باشین...منم یبار هفته 7 سقط داشتم ..دکترم م�گان یگانه بود...درسته چند تا چند تا میرفتیم مطب ولی خیلییی با حوصله و با اخلاق رفتار میکنه...دفعه دوم که حامله شدم کلی گفت باید مواظب باشم...ی مقدار لک بینی داشتم که شیاف داد...و از اولش هم بخاطر سقط قبلیم آسپرین داد...برای کم کاری تیروئیدم هم دارو خوردم ...مطبش ولیعصر روبروی مسجد امام صادق
ی دکتر باحوصله دیگه که میشناسم دکتر نسرین جوادی 17 شهریور ساختمان کسری (اگه اشتباه نکنم)هست...در مواقع ضروری همسرتون میشه داخل بره...دوتا دوتا ویزیت میکنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ساناز گلم ممنونم خدا ایشاله نی نیتو حفظش کنه برا منم دعا کنین اینبار حامله شدم میخام بی استرس باشمو آروم واقعا به اعتماد بنفس احتیاج دارم.
تا خدا نخواهد برگ از درخت نمی افتدو نطفه ی جان نمیگیرد. برای سلامتی همه نی نی ها.. ... ...اللهم صل علی محمد وآل محمد.........