2733
2734
کاربرد سخته نمیشه

نمی‌دونم

کاربرد برا من راحت ترین درسه 

تستی نیست که ازش نزنم 

ولی برخلاف بقیه که میگن لوگاریتم راحته من اصلا نمیتونم بزنم 😐💔

لایک نکن مرسی 💙                                                                     نه تو آنی که همانی ؛ نه من آنم که تو دانی🤍🌱      یا امام رضا ضامن آهو شدی میشه ضامن منم بشی؟💕.          تایپ شخصیتی ESTJ💜
تجربی

عزیزم تو فقط حد و مشتق رو بخون 

میتونی بزنی 

لایک نکن مرسی 💙                                                                     نه تو آنی که همانی ؛ نه من آنم که تو دانی🤍🌱      یا امام رضا ضامن آهو شدی میشه ضامن منم بشی؟💕.          تایپ شخصیتی ESTJ💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تست های کنکور تابع رو دیدی؟اصلا آسون نمیاد  تابع میشه روش مانور داد  ولی احتمال کلیاتش ث ...

اره میدونم خیلی سهت شدن مخصوصا سالای اخیر ولس ببین مثلا همین دی ماه ی سوال اب خوردن دادع بودن نوشنه بودن کدام تابع هم صعودیه هم نزولی میشد ثابت بعد حل میشد مسئله. ولی خب حجمش زیاده

من کی ام؟! شبنمی در دریای بی پایان تو💫
2731
اره میدونم خیلی سهت شدن مخصوصا سالای اخیر ولس ببین مثلا همین دی ماه ی سوال اب خوردن دادع بودن نوشنه ...

خب نمیشه اینجوری ریسک کرد

یهو میبینی ریاضی میشه مثل ریاضی سال ۱۴۰۰ 

سال ۱۴۰۰ نفر ۵۰ کنکور ریاضیشو ۲۰ درصد زده بود چون سطح سوالات عجیب غریب بود

چه مباحثی رو درکل خودت میزنی منم لگاریتم خیلی گیر داشتم کنکور قبلیم

تابع 

حد 

مشتق 

کاربرد 

اینارو اوکی هستم ولی بقیه رو نه😭

اول احتمال  دنباله الگو  (کنکور دی ۳ تا سوال دنباله داشت) درجه ۲  معادله معادله

دنباله اش سخت بود فکر کنم.کلا سخت بود ریاصیش سنجش هفته پیشم خیلی سخت سوال داده بودن

من کی ام؟! شبنمی در دریای بی پایان تو💫