2733
2734
عنوان

چیپس هستم😂یادتونه‌ تاپیک زدم پفکی که قرار بود دوتایی بخوریم؟؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😍😍😍😍😍😍واقعا

چقد خوشحالم😍😍🥺کلی منتظر بودم واست اتفاق بیفته 

باید اختصاصی واسم تعریف کنی😍🥺😂نکنی قهر میشم😂😒

﴿𝑲𝒖𝒓𝒅𝒊𝒔𝒉 𝒈𝒊𝒓𝒍﴾🍓فکر میکنید اگر همین فردا زنان از خواب بیدار میشدند و تصمیم میگرفتند که بدن هایشان را همین گونه که هست دوست داشته باشند، چند تجارت از رده خارج میشد؟! تجارت هایی که از ترویج نفرت زن به بدنش درآمد کسب میکنند....! _اکانت حاصل سومین ترکیدن میباشد🪒

اون موقع من تازه بعد از تعلیق شدنم اومده بودم تو تاپیکت😍😁

﴿𝑲𝒖𝒓𝒅𝒊𝒔𝒉 𝒈𝒊𝒓𝒍﴾🍓فکر میکنید اگر همین فردا زنان از خواب بیدار میشدند و تصمیم میگرفتند که بدن هایشان را همین گونه که هست دوست داشته باشند، چند تجارت از رده خارج میشد؟! تجارت هایی که از ترویج نفرت زن به بدنش درآمد کسب میکنند....! _اکانت حاصل سومین ترکیدن میباشد🪒
2731
قراربودبه یسریا خبر بدم هروقت خوردمش😂🥺 https://s8.uupload.ir/files/img_۲۰۲۳۰۶۱۸_۱۴۱۰۴۳_u8yj.jp ...

وااای واااای اینو الان دیدم😍😍😍🥺🥺🥺

عزیزم من نگفتم دغدغه شماست.دلم میخواست تاپیک بزنم و از عنوان هم‌مشخصه درمورد چیه.شما وارد تاپیکایی ب ...

دقیقاااا 😑

فدات بشم من عسلم چشم😂😂

خدانکنههه😍❤️

@chelsaflower     @10dream     @monarch     @babayedokhtaram ...

جان چیشدع 

میشه با دلای پاکتون برای رسیدنبه آرزوهام و برآورده شدن حاجتم.برام یه صلوات بفرستید؟🥲ای کسی چ امضامو خوندی امیدوارم هرچی خوشبختی توی دنیاس توی زندگیت بیاره و هرگز رنگ غم نبینی🤍
@سوالاتشان       @دخترک_شب ‍  @komakkhoda       ...

واییی خیلی خوشحال شدم ک برگشتید بهم 🥺🥺🥰🥰اگه تنهایی میخوردبش میکشمتتتت

میشه با دلای پاکتون برای رسیدنبه آرزوهام و برآورده شدن حاجتم.برام یه صلوات بفرستید؟🥲ای کسی چ امضامو خوندی امیدوارم هرچی خوشبختی توی دنیاس توی زندگیت بیاره و هرگز رنگ غم نبینی🤍
2706