2752
2734
یه مدته اینطوریه اوایل فقط دست راستش بود امروز تمام بدنش شد به دکترش گفتم میگه داره ادرار میکنه میدونم اینطوری نیسش بهشم گفتم گوش نداد چیکار کنم اگه تجربه ای دارین یا دکتر خوب سراغ دارین بگین لطفا..نگرااااااااااااااااانم خیلییییییییییییی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرمنم موقع جیش کردن سرشو میلرزونه...شایددکتردرست گفته
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
2731
خب یه بار برو دکتر و جلوی دکتر بهش شیر بده
اگه خدایی نکرده لرزشش غیر طبیعی باشه ، میفهمه
خدایا ممنونم که هیچ وقت تنهام نزاشتی و همیشه در زندگیم جریان داشتی. دوستت دارم
بله عزیزم
دکتر سید حسن تنکابنی فوق تخصص بیماریهای اعصاب کودکان 22277925-22277026
اگر میخوای ببریش دکتر حتما وقتی اون حالت بهش دست میده ازش فیلم بگیر به دکتر نشون بده (خود دکتر میخواد)
در ضمن دکتر گفت این حالت تقریبا ارثی هست من شوهرم تو خواب خیلی می پره
Lilypie Maternity tickers

لرزش رو باید جدی گرفت. اگه تکامل فیزیکی بچه دچار عیب و ایرادی هست ، اگه سابقه بیماری صرع و تشنج در بستگانش داره ، اگه لکه های سفید در بدنش ایجاد شده ، ... بهتره ببرید پیش متخصص مغز و اعصاب که احتمالا میگه نوار مغز گرفته بشه . که اون اگه تشنج داشته باشه نشون میده . اگه لکه سفید توی بدنش دیدید بهتره سی تی هم گرفته بشه و سونو گرافی کلیه . صرفا نگید چون داره جیش میکنه بدنش میلرزه مخصوصا سه تا موردی که گفتم رو داشت حتما ببرید پیش پزشک مغز و اعصاب

لرزش رو باید جدی گرفت. اگه تکامل فیزیکی بچه دچار عیب و ایرادی هست ، اگه سابقه بیماری صرع و تشنج در ب ...

ترا خدا کمکم کنید نوزاد ۶ ماهه منم یه مدتی است موقع شیر خوردن و تازه خواب بردنش و اونم توی خواب دچار لرزش دست و سر میشه چند ثانیه .واینم که گفتید پسرم وقتی ۲۰ روزش بود لکهای سفیدی یهو روی شکم و صورتش پیدا شد خیلی نگران شدم خییلی . میشه بگید چه مشکلی داره ؟ ممنون میشم .