2752
2734
عنوان

مادرشوهرم توی خواب اومد بالای سرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اتفاقي كه نبايد ميفتاده افتاده

بيشتر از اين خودتو ناراحت نكن

يكم استراحت كن برو خونه مامانت جايي كه واقعاً همشون دوست دارن تا حال و هوات عوض بشه 

متاسفانه بعضي آدمها رفتارشون باعث آزار بقيه اس و هميشه مديون ديگرانن 

انشالله كه با اخلاقش محشور بشه

شاید مشکل روانی داره و اینکارا رو خودش میکنه و بعد فکر میکنه شما میکنی نمیدونم بهش میگن اختلال دو شخ ...

دقیقا آدم سالم اینکارارو نمیکنه

به خدا اگه شوهرم یکم بدی داشت حتی با بچه ازش جدا میشدم

روحم مریض شده

حالم بده

عزیرم دقیقا مادرشوهرت به قصد و هدفش رسیده اونم همینو میخواسته

میدونی من حتی تو خوابم نمیدیدم روزی رو که شوهرم اینجوری جلو مادرش وایسه

گفتم نقطه عطف این سفر این بود که فهمیدم شوهرم چقدر دوسم داره

ولی من برگشتم مادرش مونده که دل پسرشو نرم کنه

شوهرمم دلرحم

الان یه جوری مادرشو میبخشه که انگار هیچی نشده

منو بچه هام دیوونه شدیم اون یک هفته نحس

مشکل عقلی روانی نداره؟ شما چرا گریه میکنی مگه نمیشناسیش ازین به بعد حرفاشو به یه ورت بگیر بگو باشه

فکر کن خوابی یکی میاد بالای سرت بهت حمله ور میشه و حرفایی میزنه که روحتم خبر نداره

به خدا افسرده شدم

همش میگم به کدوم گناه نکرده؟

همش میگم کاش واقعا خدایی باشه و روز حسابرسی 

الان بیشتر از همه من دوس دارم وجود خدا رو حس کنم😭

فکر کن خوابی یکی میاد بالای سرت بهت حمله ور میشه و حرفایی میزنه که روحتم خبر نداره به خدا افسرده شد ...

وقتی مادر همسرتون مشکل روانی دارند اصلا درست نیست باهم برخورد داشته باشید همسرتون رفتار ایشون رو دید

شما به ایشون اینطور عنوان کنید چون مادرت با دیدن من نمیتونه خودش رو کنترل کنه لطفا برای من خونه جدا بگیر واینکه سعی کنید کلا با ایشون برخورد نداشته باشید خودشون تنها ب دیدن مادرشون برن

مث مادر شوهر دورو و دروغگوی من

گفته بود عروسم تلفنی کلی حرف بهم زد البته پیش کسی گفته بود که عمرا فکر نمی‌کرد اون به گوش من برسونه

جالبه من اصلا هیچ ارتباط تلفنی باهاش ندارم

منم بهش پیام دادم گفت نه من از تو هیچ بدی ندیدم

اونی که گفته دروغ گفته و زد زیر همه چی

کلا دروغگوئه دروغاش به همه خانواده ثابت شدن

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐
فکر کن خوابی یکی میاد بالای سرت بهت حمله ور میشه و حرفایی میزنه که روحتم خبر نداره به خدا افسرده شد ...

من بجات بودم کاری میکردم که حتی یک دقیقه هم دیگه نبینمش.

ارامش اعصابتو که از سر راه نیاوردی

لطفا کامنت من را لایک نَنُمایید🗿