2752
2734

صاحب مهربونترین دلان 

من خودم تو عصبانیت گریه میکنم دستم میلرزه قدرت کلامم میره بالا بقدری ک طرفم میسوزونم 

منم

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.                         

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خیلی حق

﴿𝑲𝒖𝒓𝒅𝒊𝒔𝒉 𝒈𝒊𝒓𝒍﴾🍓فکر میکنید اگر همین فردا زنان از خواب بیدار میشدند و تصمیم میگرفتند که بدن هایشان را همین گونه که هست دوست داشته باشند، چند تجارت از رده خارج میشد؟! تجارت هایی که از ترویج نفرت زن به بدنش درآمد کسب میکنند....! _اکانت حاصل سومین ترکیدن میباشد🪒

ولی من از آدمای عصبی که به راحتی دل دیگران میشکنن خوشم‌ نمیاد میتونن عصبانیتشون کنترل کنن نمیکنن و به خودشون حق میدن چون عصبین دل بشکنن

هیچوقتم نبخشیدمشون:)

فقط 41 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تیکر بارداری نیست]خدایاشکرت💚🌱یاحیدرکرار🌱💚🇮🇷💚 میشه با قلب مهربونت برای بابام دعا کنی؟ حالش خوب بشه🤲😭ان شاءالله همیشه در کنار خانوادتون خوش باشید تن همتون سلامت و دلتون خوش باشه🤲ملّتی که تاریخ خود را نداند، محکوم به تکرار آن خواهد بود... 
ببخشیدا ولی آدمی که نتونه اعصابش و کنترل کنه و خودش تخت کنترل اعصابش باشه مریضه مشکل داره

ببخشیدا ولی طرز قضاوتتون غلطه یکی هست مشکل داره تو زندگیش یا خیلی حساسه تقصیر اون نیست 

...؟!
ببخشیدا ولی آدمی که نتونه اعصابش و کنترل کنه و خودش تخت کنترل اعصابش باشه مریضه مشکل داره

دست خودم نیس مثلا من جونمم واسه عشقم میدم ولی وقتی میبینم اون بی توجهه قلبم عمیق میشکنه خیلی عصبی میشم ی حرفایی میزنم ک حالا اون حق ب جانبه