2733
2734
عنوان

آمار موفقیت IVF پزشکان

| مشاهده متن کامل بحث + 77639 بازدید | 192 پست
سلام خانما می خوام یک دایزکتوری از آمار آی وی اف مثبت و منفی پزشکها درست کنم. بیاید اینجا اطلاعات آی وی اف تون رو بگید. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1577956&T=%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B1_%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA_IVF_%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%86_&PageNumber=1
ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین
سلام خانما منم یزد میکرو شدم که 9تا تخمک داشتم 6تا جنین شد دفعه ی اول که دو تا جنین انتقال دادن بقیه فریز شدت دفعه ی دوم دو تا از فریز خوب درنیومدن وخراب شدن و اون دو تارو هم که گذاشتن منفی بود پیش دکتر افلاطونیان انجام دادم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حلما هستم بیمارستان صارم تهران ivf شدم. تیمی کار میکنن. آزمایشات قبل شروع سیکل رو دکتر لاهوتی برام نوشتن و انتقالم رو دکتر فیضی انجام دادن. ۵تا تخمک داشتم ک ۳تاش جنین شد و هر ۳ رو فرش انتقال دادن و الان دوقلو باردارم.
سلام, منم در مرکز ناباروی اصفهان یک بار جنین اهدایی انتقال دادم که منفی شد
تبالاخره تیکرو گذاشتم ,انشالله همه بچه های نی نی سایت این تیکرو بگذاران و فقط برا ی سوالهای بارداری اینجا بیام 
سلام.من زیاد به نی نی سایت سر نمیزنم ولی پست شما رو دیدم.کار خوبی رو انجام میدین....امیدوارم جمع بندی خوبی داشته باشیم من بعد دو سال ناباروری پیش دکتر یونسی و تو بیمارستان پارسیان میکرو انجام دادم. ۱۰ تا تخمک ...۶ تا جنین که گفتن فقط ۴ تاش کیفیتش خوبه ... و همش رو برای اولین بار انتقال دادن...همیشه میگم کاش دو تا نگه میداشتم برا فریز ..چون مشکل تخمک گذاری دارم...ولی خوب نشد..بی تجربگی هم بهش اضافه کنین.... خیلی امیدوار بودم چون مشکلم تخمک گذاری بود ولی..انتقالم منفی شد.... فکر نکنم حالا حالا ها دوباره برم سراغش چون تبعات بعدش واقعا داغونم کرد و اثرات بدی روم گذاشت.... منم معتقدم که وقتی بار اول منفی شد حتما برین سراغ ازمایشات تکمیلی....
انشا... به زودی در قسمت زیر تیکر بارداری نصب می شود...هورا...خدایا شکرت😙😙😙😙😙😙
سلام ب دوستان عزیز منم زیاد ب نی نی سایت نمیام اما من اصلا مشکل نازایی نداشتم و دو بار باردار شدم ۵سال پیش زایمان داشتم ک ب دنیا اومد فوت شد و دومین بارم سال ۹۲ بود ک باردار شدم و ترسیدم و متاسفانه اونم داخل شکمم فوت شد از اون سال ب بعد دوباره با دکتر قبلی ک کلی بی تجربه هم بود ادامه دادم اما متاسفانه با تجویز نا درست دارو و بهم ریختگی تیروییدیم مشکلم ۱۰ برابر شد و از امسال هم فهمیدم ک طبیعی نمیتونم باردار بشم دو بار آی یو آی منفی داشتم و الانم تو سیکل آی وی افم خدا رو شکر همسرم مشکل نداره من چسبندگی داشتم ک با عمل لاپرا هیستروسکوپی رفع شده از پارسال تا الانم تحت نظر دکتر فریبا حیدری کهن هستم و جالبه ایشون تمام آزمایشات انعقادی و دی ان ای هم برای من نوشتن و فرستادن پیش دکتر سواد مشاوره ژنتیک شدم ک فهمیدم مشکل انعقادی خون هم دارم متاسفانه ک ب محض باردار شدن باید آسپرین و هپارین رو با هم مصرف کنم برای منم دعا کنید من تو این ۵ سال خیلی اذیت شدم
سلام،منم ۶ساله ازدواج کردم،ازیه سال بعدازدواج به خاطرتعدادکم اسپرم همسرم اومدم تهران وتوی مرکزنوید شروع به درمان کردم،باراول که پانکچرشدم همون روز عمل زیفت انجام دادم که منفی شد۲ماه بعد دوباره فریزهامو باعمل زیفت انتقال دادم بازم منفی،دوماه بعددوباره رفتم تو سیکل پانکچر که اینبارهمون روز۶تاجنین باعمل زیفت ودو روزبعد ازطریق واژن۲تاجنین انتقال دادن که بازم منفی شد.

بعداز۳تامنفی رفتم رویان اونجاهم ۱بارپانکچرشدم که چون هایپرشدم جنینامو ۲بارانتقال فریزانجام دادم که هردوبارمنفی بود.

بعدازپنجمین منفی رفتم ابن سینا که بعدازکلی بررسی ۱بارپانکچرشدم وچون هایپرشدم جنینام فریزشد بعدازاون یک بارسیکل انتقال فریزم بخاطرنازک بودن آندومترم کنسل شد ،بعداز۲ماه دوباره شروع کردم وانتقال دادم جنینامو که بازم منفی شد.

من تو این مدت ۱بارلاپاراسکوپی،و۳بارهیستروسکوپی شدم یه سری مشکلات داشتم که تو لاپاراسکوپی رفع شد وتو هیستروسکوپی های بعدی مشکلی نداشتم.

آزمایشات ژنتیک شکست دی ان ای، ایمنی وانعقادی هم همه رو دادم،انعقادی هیچ مشکلی نداشتم وایمنی هم فقط آنتی تی پی ا مشکل داشت که دکتر گفت مشکل خیلی کوچیکیه بااین وجود من هم سلکسان هم سرم هم آمپول که برای مشکلات انعقادی وایمنی تجویزمیشه رو داشتم ولی نتیجه ای نداشت.
خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
2706