2752
2734

واسه منو بعد مواد زدن سشوار ک میکشید سرم اتیش گرفت کل اون تایمو گریه میکردم بس ک سرم میسوخت 😐 بعد میگفتن فقط تو اینجوری هستی تو ناز میاری 

شما مشکلی پیش نیومد براتون؟

از واقعیت به اینجا پناه میاریم !

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تا چه مدت ریزش مو ادامه داره؟ 

دوست شوهرم متخصص پوست و مو هستن البته کره هستن

میگفت تنها راهش اینه موهات از ته با تیغ بزنی تا مو جدید رویش کنه بعد دیگه ریزش قطع میشه

یدونه همسر و مامان عاشق
باورتون نمیشه نزدیک به ۳۰ میلیون هزینه کردم موهام کامل کوتاه کوتاه کردم الان کمتر شده ولی بازم ریزش ...

ای واااای چه بد 

اصلا اصلا کراتین نمیکنم پس 

مرسی عزیزمم ک‌گفتی♥️♥️♥️

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️